Tual Bahçekent'in yüzde 30'u satıldı

Dağ Mühendislik imzasıyla Başakşehir'de hayata geçirilen Tual Bahçekent'te satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projenin yüzde 30'u şimdiden satıldı.

Tual Bahçekent'in yüzde 30'u satıldı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Dağ Mühendislik tarafından inşa edilen Tual Bahçekent, yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede yüzde 30'luk satış oranına ulaşıldı.

Tual Bahçekent projesi
Dağ Mühendislik, Tual Bahçekent projesinde, lansman sonrasında yüzde 30'luk satış oranına ulaştığıın açıkladı. Kent parkının hemen yanında yükselen proje, 40 ay vade farksız ödeme seçeneği ile ev sahibi olma şansı sunuyor. Toplam 20 blok üzerinde 1.739 adet konuttan oluşan Tual Bahçekent'ten ev almak isteyenlere ayrıca yüzde 3'lük peşinat kolaylığı sunuluyor.

Tual Bahçekent'in yüzde 30'u satıldı

Tual Bahçekent teslim tarihi
Teslimlerin 2018 yılı sonunda başlayacağı Tual Bahçekent'te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Sakinlerine 
kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar banyosu ve güvenli yürüyüş parkurları gibi olanaklar sunan projenin 70 bin metrekaresi ise yeşil alanlara ayrılmış durumda. 

230 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Yatırım merkezi olarak hızla büyüyen Başakşehir'de hayata geçirilen Tual Bahçekent projesinde daire fiyatları ise 230.000 TL'den başlıyor.

Emlak Konut projelerinde satış rekoru
Tual Bahçekent, Emlak Konut GYO tarafından açıklanan Mayıs 2016 dönemine ait satış verilerinde de satış rakamlarıyla dikkat çekmişti. Bu dönem içinde Tual Bahçekent Projesi'nde toplam 141 adet bağımsız birim satışının yapıldığı belirtilirken 51.554.584,13 TL'lik gelir elde edilmişti. 

Emlak Konut Mayıs 2016 Bağımsız Birim Satış raporu hakkında ayrıntı için tıklayın...

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent