Tulip Rose Twin Maltepe fiyatları!

Tulip Rose Twin Maltepe projesinin fiyat listesine göre, daireler 750 bin TL'den satışa sunuluyor

Tulip Rose Twin Maltepe fiyatları!

Tulip Rose Twin projesi, İstanbul Anadolu Yakası'nda Maltepe'ye bağlı Zümrütevler Mahallesi'nde inşa ediliyor. Çavuşoğlu İnşaat, Aksesuar İnşaat ve Askar ortaklığında tasarlanan proje, 2 blok halinde toplam 110 adet daireden meydana geliyor. 

4 bin 700 metrekare arsa üzerinde oluşan Tulip Rose Twin Maltepe; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. 2+1 daireler 105 metrekare, 3+1 daireler 150 ila 162 metrekare ve 4+1 daireler ise 201 metrekare büyüklükte dizayn edilen projede fiyatlar 750 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ile vadelendirme imkanı bulunan projede teslimlerin ise 12 ay sonra gerçekleşmesi öngörülüyor. 

Tulip Rose Twin projesinde; 7/24 güvenli giriş çıkış sistemleri, her daireye kapalı otopark, 320 metrekarelik lobi, bay ve bayanlar için ayrı ayrı inşa edilen yüzme havuzları, kat bahçesi, kamelyalar, basketbol-futbol-tenis sahaları, açık oyun alanı, kapalı çocuk oyun alanı, bay mescit ve bayan mescit şeklinde ortak alanlarıyla geniş sosyal olanaklar sağlanıyor. 

Lokasyon kapsamında; E-5'in hemen yanında, Maltepe sahil yolu, TEM ve diğer bağlantı yollarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Ayrıca Sabiha Gökçen Havaalanı, deniz otobüsü ve metro gibi alternatif ulaşım imkanlarına da sahip.  

Firma Bilgisi: Çavuşoğlu İnşaat, Aksesuar İnşaat ve Aska
Proje Bilgisi: Tulip Rose Twin