Tüm projeleri şimdi kampanyalı

Sur Yapı, tüm projelerinde yüzde 1 peşinat, yüzde 100 mutluluk sloganıyla yeni bir kampanya başlattı

Tüm projeleri şimdi kampanyalı

17 Kasım 2012 / emlakwebtv
Sur Yapı, sadece 10-25 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kampanyasıyla %1 peşinat ve banka kredisinde herkesin kolaylıkla ödeyebileceği çok uygun taksitlerle kredilendirme yapıyor. Tamamı peşin ödemelerde ise tüm projeler için % 10 + % 5 peşin indirimi sağlanıyor.

İlk haftada çok yoğun talep gören kampanyada % 1 peşinat alınıyor, 120 ay vadede herkesin rahat rahat ödeyebileceği çok uygun taksitlerle kredilendirme yapılıyor.

Exen İstanbul 1. etabında yaşam başladı
Sur Yapı’nın, 650 milyon dolar değerindeki, “Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı” ödülünü alan ve birinci etabında yaşamın başladığı Exen İstanbul’da 3 bin 829 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

36 metrekarelik stüdyo dairelerden 355 metrekarelik 4+1 dairelere kadar farklı daire tipleriyle toplam 1038 konuttan oluşan Exen İstanbul, şehir hayatından vazgeçemeyen sakinlerini bekliyor.
Exen, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin hemen yanı başında; Altunizade- Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alıyor.

Adapark’ın 1.ve 2. etaplarında yaşam başladı
Adapark’ta 2 bin 541 TL’den başlayan taksit imkânları sunuluyor. Yüzde 10 kampanya indirimi ile Stresten uzak, doğa ile baş başa, meyve ağaçlarının içinde, göletlerinde balıkların yüzdüğü, baharda kelebeklerin görülebileceği Adapark yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor.

Adapark'ta toplamda 16 blok, 826 daireden oluşan ve 66 m²’lik 1+1 dairelerden 284 m²’lik yardımcı odalı 5+1 dairelere kadar farklı tiplerin bulunuyor. 1. ve 2.etaplarında yaşamın başladığı proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan Adapark’ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay- bayan sauna, yüzme havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, medya salonlarıyla Adapark, çocuklarınız için ideal koşullar sunuyor.  Metroya yürüme mesafesinde yer alan Adapark’ta ulaşım da oldukça kolay olacak.

Sur Yapı Corridor “ İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor
Sur Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi gören Corridor’da liste fiyatı üzerinden %10 lansman indirimi yapılıyor. Sur Yapı, “Corridor” projesinde Stüdyo’dan 4+1’e kadar zengin daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları ile bölgenin yaşam senaryosunu değiştirecek bir projeye imza atıyor.   

Corridor, yaklaşık 78 bin m² inşaat alanı ve 270 milyon TL yatırım değerine sahip. Proje, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanına sahip.