Tureks Stone'dan kış bahçesi koleksiyonları

Tureks Stone, soğuk kış günlerinin keyfini modern ve sıcak kış bahçelerinde çıkarmak isteyenler için birbirinden şık koleksiyonlar sunuyor.

Tureks Stone'dan kış bahçesi koleksiyonları

Havaların soğumasıyla birlikte kış bahçelerine geçiş başlıyor. Tureks Stone, soğuk kış günlerinin keyfini modern ve sıcak kış bahçelerinde çıkarmak isteyenler için birbirinden şık koleksiyonlar sunuyor.

Kış bahçelerine yeni anlam
Dünyaca ünlü taşlarla modern ve şık mekanlar yaratan Tureks Stone, geniş ürün koleksiyonları ile kış bahçelerine yeni bir anlam katıyor. Soğuk havada içinizi ısıtacak kış bahçelerine özel koleksiyonlar, parlaklığı ve koleksiyon seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Doğaya uyumu ile göz dolduran kayrak, Onyx, mermer ve granitler modern görünümün yanı sıra yerden ısıtma sisteminde iyi bir malzeme olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Tureks Stone Kış Bahçesi Ürünleri

Kış bahçelerine özgün ve geleneksel tasarımlar yapmanıza olanak sunan koleksiyonlar, parlaklıklarını uzun süre korumakla birlikte, kolay temizlenme özellikleriyle de güvenli, uzun ömürlü ve kalıcı çözümler sunuyor. Her zevke hitap eden karolar, istenen tüm özel boyutlarda yer ve duvara rahatlıkla uygulanabiliyor.

Tureks Stone Hakkında
Tureks Stone, 25 yılı aşkın süredir Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyette bulunuyor. Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine günün modasına uygun ve kaliteli mermer karo, plaka, mozaik gibi ürünleri üstün hizmet kalitesi ile sunan firma, 400 kişiden fazla çalışanı, iki büyük fabrikası, 80’in üzerinde lisanslı ocağı ile artırmayı planlıyor.

Firma Bilgisi: Koleksiyon