Tureks Stone'dan yazlıklara etkin koruma

Tureks Stone, günümüzün en dayanıklı ve estetik yapı malzemesi olan mermeri yeniden yorumlayarak yazlık evlerin dış görünüşünü değiştiriyor

Tureks Stone'dan yazlıklara etkin koruma

21 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Yazlık evleri olduğundan daha gösterişli hale getirmenin yanı sıra nostaljik bir hava veren Tureks Stone, zengin renk, doku çeşitliliği ve farklı boyutlara sahip koleksiyonları ile çeşitli dekorasyon seçeneği ve sağlam bir konutta yaşama fırsatı sunuyor.

İstikrarsız geçen mevsimler, aşırı sıcak ve soğuk havalar özellikle yazlık ev sakinlerini yeni ve kalıcı önlemler almaya zorluyor. Sık sık boyanan yazlık evlerin dış cephelerinde güneş ve nemle oluşan yüzey kabarmaları, sıva dökülmeleri, renk solmaları sürekli yeni masraf çıkarıyor. Tureks Stone, tüm bu sorunlara çözüm olarak sunduğu doğal taş mermer koleksiyonları ile hem ekonomik hem de estetik ortamlar yaratmanıza imkan veriyor.

Bakım gereksiniminin en az olması nedeniyle tercih edilen mermerler, hiçbir ön hazırlık yapmaya gerek kalmadan doğrudan duvara tatbik edilebiliyor. Aynı zamanda nemden ve sudan etkilenmemesinden dolayı neme maruz kalan duvarlarda da rahatlıkla uygulanabilen mermerler, ilerleyen dönemlerde sıva, boya ve bakim maliyetini de ortadan kaldırmış oluyor.

Ayrıca, hafif yapısından dolayı cepheye fazla bir yük bindirmeyen mermerler, çok kısa zamanda monte edilebilir özelliği ile zamandan ve işçilikten de tasarruf sağlıyor.