Tureks Stone Dimensions

Tureks Stone Dimensions koleksiyonunda bej, beyaz, gri, kahverengi, yeşil ve çok renkli seçenekler bulunuyor

Tureks Stone Dimensions

Tureks Stone, Dimensions koleksiyonu ile 28 farklı mermer fayans ve 24 çeşit mermer mozaik seçeneği sunuyor. Dimensions koleksiyonu, zemin, duvar ve tezgah aralarına kolayca uygulanabiliyor ve salon gibi yaşam alanlarına yüksek bir görsellik katıyor.

Tureks Stone Dimensions koleksiyonunda bej, beyaz, gri, kahverengi, yeşil ve çok renkli seçenekler bulunuyor. 28 farklı mermer fayans ve 24 çeşit mermer mozaik ürünün yer aldığı Tureks Stone Dimensions koleksiyonu, geometrik desenlere, zigzaklı formlara ve keskin ya da yumuşak hatlara sahip.

Tureks Stone Dimensions


Tureks Stone neler yapmaktadır?
1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.