Türk HAVAK “Elite” barbeküde

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşasına devam ettiği Elite City projesinde Türk HAVAK Vakfı’nın üyelerine barbekü partisi düzenledi

Türk HAVAK “Elite” barbeküde

16 Haziran 2012

Şua İnşaat’ın Atakent’te 37 bin metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Elite City projesi için Türk HAVAK ile yapılan anlaşmalara karşın vakfın üyelerine özel barbekü partisi düzenlendi. Elite City’den ev alan Türk HAVAK üyeleri de dahil bir çok vakıf üyesi Pazar günü satış ofisinde düzenlenen barbekü partisine katıldı.
Yapılan anlaşmalar kapsamında, Türk HAVAK’ın personeline önerdiği Elite City projesi için, Deniz Bank tarafından özel bir ödeme kampanyası sağlanıyor.Ayrıca Elite City’nin kreşinin de işletmesini üstlenen Türk HAVAK, vakfın üyeleriyle birlikte tüm site sakinlerine özel hizmetler sunuyor.
Şua İnşaat Satış Müdürü Ahmet Sarıcalı; “Şua İnşaat markasıyla bugüne kadar inşa ettiğimiz 2 bin 500’ün üzerindeki konutun ve bugün Atakent’te inşası devam eden Elite City projemiz ile Pendik’te inşası devam eden Elite Side projemizle sektörün önde gelen, güvenilir markalarından olduk. 600 konuttan oluşan Elite City projemizin Türk HAVAK tarafından ilgi görmesi ve personellerine önermesi bizim için büyük önem taşıyor. Atatürk Havalimanı’na yakınlığımız ile THY (Türk Hava Yolları) çalışanlarının ilgisi projemize yoğun oluyordu. Projemizden çok sayıda THY çalışanı ev aldı.” şeklinde konuştu.

Elite City’nin kreşi Vakıfcan oluyor
Elite City projesinde yer alan kreşin de işletmesini alan Türk HAVAK, site sakinlerine 7/24 kreş hizmeti sunacak. Türk HAVAK’ın Vakıfcan isimli kreşleri arasında yerini alacak olan Elite City’nin kreşi, sitede yaşayan çocuklu ailelere de hizmet verecek.
Şua İnşaat ve Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı yöntemiyle hayata geçirilen projede, az ve yüksek katlı binalarla birlikte 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Teslimlerin Kasım ayında başlayacağı Elite City’nin yüzde 75’inin satışları tamamlandı.
Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu projede 12 ile 60 ay vadeye yüzde 0,79, 72 ile 120 aya kadar vadelendirmeye ise yüzde 0,89 faiz oranı uygulanıyor.