Turkcell'den 3G'li tablet kampanyası

Turkcell'in başlattığı 3G'li tablet kampanyası kapsamında 6 markaya ait çeşitli cihazlar, 24 ay kontratla ayda 19 liradan başlayan fiyatlarla sunulacak

Turkcell'den 3G'li tablet kampanyası

22 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell, 3G'li tabletleriyle internet keyfini her yere taşımak isteyenler için "Bir adım önde ol" sloganıyla uygun fiyata 3G'li tablet kampanyası başlattı. Uygun koşullarda 3G'li tablet sahibi olmak isteyenler, kontratlı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabilecek. 22 Temmuz'da 6 markaya ait 8 farklı cihaz modeli ve bir aksesuarlı teklif ile başlayan tablet kampanyasına yeni cihazlar eklemeye devam edecek.

Fiyatlara 24 ay boyunca internet de dahil olacak
Turkcell müşterileri, 3G'li tabletlere ayda 19 lira ile 69 lira arasında değişen fiyatlara ve 24 ay kontratla her ay 250 MB internet içinde sahip olabilecek. Ayrıca kontratlı tekliflerin 1GB, 4GB ve sınırsız internet dahil paket seçenekleri sunulacak. Fiyatlara 24 ay boyunca internet de dahil olacak.

Tabletini peşin alanlara, ilk ay 1GB internet Turkcell'den hediye edilecek
Turkcell, cihazlarını peşin almak isteyenler için de avantajlı seçenekler sunacak. Peşin ödeme seçeneğini İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına sıfır faiz ile 12 ay taksitlendirmek mümkün olacak. Üstelik, tabletini peşin alanlara 3G hızını deneyimleyebilmeleri için ilk ay 1GB internet Turkcell'den hediye edilecek.

Acar: “Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç”
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: "Teknoloji, yaşam biçimlerimizi ve alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç. 3G'li tabletler bu ihtiyaca karşılık verdiği için çoktan lüks olmaktan çıktı. Biz Turkcell olarak gerçek mobilite için tabletlerin 3G'li olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz bir adım önde olsunlar diye bu cihazlara en uygun koşullarda erişim sağlayacak Turkcell 3G'li tablet festivalini başlattık. Bu yaz sahilde, yolda, evde, yazlıkta, işte, kısacası gittiği her yerde internetini de beraberinde götürmek isteyen her bir müşterimizin ihtiyacına yönelik ürünümüz mevcut."

2013 sonuna kadar sürecek 3G'li tablet festivalinde Turkcell'in kendi markalı Turkcell Tablet'inin yanı sıra Samsung, Apple, Asus, Sony, Huawei markalarının farklı modelleri yer alıyor.

"TurkcellMagaza.com" üzerinden alışverişlerde yüzde 20 indirim hediye edilecek
Avantajlı fiyatlarla 3G'li tabletlere Turkcell İletişim Merkezleri ya da "TurkcellMagaza.com" üzerinden sahip olunabilecek. Üstelik "TurkcellMagaza.com" üzerinden yapılan tablet alışverişlerinde herhangi bir aksesuarda yüzde 20 indirim hediye edilecek.
Turkcell tablet festivali kapsamında satışa sunulan markalar ve 250 MB interneti içinde 24 ay kontratlı aylık fiyatları şöyle:

Cihaz Aylık Taksit (lira)
Huawei Youth 7"                                                         19
Samsung Galaxy Tab 2 7                                             29
Huawei 10''                                                                 29
Google Nexus 7                                                           39
Turkcell Tablet                                                             39
Samsung Galaxy Note 8.0                                             49
Samsung Galaxy Note 10.1                                           59
Sony Xperia Z                                                              65
Samsung Galaxy Note 10.1+Audio Dock (Aksesuarlı)        69
Yeni iPad                                                                    69