Turkey Build İzmir için geri sayım

18. YAPI FUARI - TURKEYBUILD İZMİR Yapı Sektörü Profesyonellerini 11-14 Ekim’de Ege Bölgesi’nde Buluşturuyor

Turkey Build İzmir için geri sayım

4 Ekim 2012 / emlakwebtv
18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 11–14 Ekim 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek. Geçen yıl yüzde 30 büyüyen ve eklenen yeni salonuyla 19 bin 500 metrekare alanda düzenlenecek olan fuar Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarı olacak. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuarda yaklaşık 350 firma, 33 bine varan ziyaretçi ile bir araya gelecek. Ege Bölgesi yatırımcılarına sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri izleme imkânı sağlayan fuar, yapı sektörünü bölgenin gündemine taşıyacak.

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olan ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra en büyük ikinci Yapı Fuarı olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Katılımcı firmalar fuarda pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri en önemli ürün, teknoloji ve hizmetlerini sunacaklar.
Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.
 
Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler?
Malzeme tasarım merkezi Material ConneXion’ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato, “Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler” sorusuna yanıt vermek için, İzmir Ticaret Odası, Yapı-Endüstri Merkezi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin işbirliği, 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in katkılarıyla İzmir’e geliyor.

Cancellato, 12 Ekim 2012 Cuma günü, 17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi” konulu bir konferans verecek.