Cityscape Türkiye için geri sayım

Gayrimenkul sektörünün en büyük global etkinliği Cityscape İstanbul, 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek

Cityscape Türkiye için geri sayım

Türkiye, Mart ayında dünyanın en önemli gayrimenkul organizayonlarından biri olan Cityscape'e ev sahipliği yapacak. 24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan etkinliğe ulusal ve uluslarası platformdan önemli katılımların gerçekleşmesi bekleniyor. 

Türkiye dev etkinliğe hazır: Cityscape Turkey
Türkiye'nin, dünya gayrimenkul sektörünün devleri arasında yer aldığını ve etkinliğin İstanbul'da gerçekleşmiş olmasının heyecan verici olduğunu söyleyen Cityscape Grup Direktörü Wouter Molman, Cityscape Turkey'in sektörü çok daha yukarılara taşıyacağını söyledi. Molman: "2012 yılında mütekabiliyet yasasının kaldırılmasından sonra yabancı yatırımcıların Türkiye’de taşınmaz sahibi olmasını engelleyen bürokratik engeller de ortadan kalkmış oldu. Bu doğrultuda son 5 yılda başta Körfez ülkeleri olmak üzere yabancı yatırımcıların Türkiye’ye ilgisi olağanüstü arttı..." ifadelerini kullandı.

 

Türkiye Cityscape için geri sayım

 

Yabancı yatırımcının işi kolaylaşıyor
Cityscape organizasyonlarının sektörün global boyutuna ve yabancı yatırımcıların girişimlerine önemli katkılar sunduğunu da belirten Molman, özellikle Körfez kökenli yatırımcıların tüm belirsizliklere rağmen istikrarlı Türk ekonomisini önemli bir pazar olarak gördüğünü söyledi. 

Cityscape Türkiye'de
Daha önce Dubai, Abu Dabi, Kuveyt, Katar, Mısır, Ciddi ve Güney Kore gibi ülkelerde organize edilen Cityscape, 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Türkiye'nin ilk Cityscape etkinliğine, gayrimenkul sektörüne yön veren broker, mimarlık ve geliştirici şirketlerin katılımı bekleniyor. Fuar, 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda düzenlenecek. Etkinlikte ayrıca, Cityscape Yatırımcı Programı (IHP-Investor Hosting Programme)  ile yatırımcılar için en etkin ortam oluşturulacak.