Türkiye konutta dünyayla yarışıyor

8. Gayrimenkul Yazlık Evler Fuarı ve Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi eş zamanlı olarak 19-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Hilton Convention Center’da düzenleniyor

Türkiye konutta dünyayla yarışıyor

13 Şubat 2014 / emlakwebtv
8. Gayrimenkul Yazlık Evler Fuarı ve Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi eş zamanlı olarak 19-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Hilton Convention Center’da düzenlenecek. Türkiye’nin tek satış odaklı, alıcı-satıcı ve yatırımcıyı buluşturan fuarı, sadece 40 Konsept firmanın katılımı ile düzenlenecek.

Körfez Ülkelerinden 200’ün üzerinde alıcı
Özellikle körfez ülkeleri Katar,Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Umman,Ürdün, Suudi Arabistan , Dubai olmak üzere Azerbaycan,Fas, Mısır, İran ve Irak’dan gelecek seçkin yatırımcı ve acentalar Fuarı ziyaret edecek. Katımları konfirme edilen bazı yatırımcı grup ve firmalardan bazıları ise; Project Management&Development C.O (Suudi Arabistan) Arabian Homes (Suudi Arabistan) First Qatar Real Estate Development (Katar) Gulf Real Estate Dev.Co. Wll (Katar) Global Investment House (Kuveyt) Kuwait National Real Estate Services&InvestmentCo.(Kuveyt) Kuwait Finance House (Kuveyt) Al Emaar International Group(Abu Dhabi) Al Qudra Real Estate (Abu Dhabi) Luxury Real Estate Development (Abu Dhabi) Musul Yatırım Bank(Irak) Ortadoğu Yatırım Bank(Irak) Divan Company(Irak).

Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi
Fuar kapsamında düzenlenecek olan Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi’nde, Türkiye, Arap Coğrafyası ve Dünyadaki gayrimenkul sektörüne genel bakış, fırsatlar ve sektörün geleceği tartışılacak. Zirve, Cem Seymen’in moderatürlüğünde gerçekleşecek.

JNR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı: “Bu Fuarın en önemli özelliği tamamıyla satışa odaklanmış olması. Alıcı için iyi bir yatırım, satıcılar için ise projeleri için en yüksek verim elde edebilecekleri bir platform sunması. Bu fuar, özellikle son ekonomik konjonktür nedeniyle iç talepte beklenen düşüşle bozulan moralleri düzeltecek, yurt dışı alıcıların ilgisi bağlamında gayrimenkul sektörüne hareketlilik kazandıracak diye düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Fuara kimler katılabilir?
Gayrimenkul Konut Projeleri, Yazlık Evler, Devremülkler, Termal Tesisler, Ofisler, Plazalar, Akıllı Binalar, Gayrimenlkul Arsa ve Projeleri, Villa Konutları, Ahşap ve Prefabrik Konut Projeleri, Mühendislik Hizmeti Veren Firmalar, Depreme Dayanıklı Özel Konutlar, Finans Şirketleri ve Yatırımcılar, Bankalar, Emlak Pazarlama Kuruluşları.

Sadece 40 konsept firma katılacak
Türkiye’nin tek satış odaklı alıcı - satıcı ve yatırımcıyı buluşturan ve sadece 40 Konsept firmanın katılımları ile İstanbul Hilton Hotel Convention Center’da 19-20 Nisan 2014 tarihinde düzenlenecek.

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Adı: 8. GAYRİMENKUL VE  YAZLIK EVLER FUARI & ARAP – TÜRK GAYRİMENKUL ZİRVESİ

Etkinlik Türü: Fuar ve Zirve

Etkinlik Tarihleri:  19 - 20 Nisan 2014                 (Cumartesi, Pazar)                            

                                   19 Nisan 2014, Cumartesi     (1. Gün)

                                   20 Nisan 2014, Pazar             (2. Gün)

Zirve:   19 Nisan 2014, Cumartesi    

Zirve Saatleri:   09:00 - 16:00

Etkinlik Günleri:        2 Gün

Etkinlik Mekanı:        Hilton Convention Center

Etkinlik Saatleri:        09.00 - 18.00

Organizatörler:                     JNR Fuarcılık  & CPR İletişim

Not:                            Arap - Türk Zirvesi, Fuar katılımcılarına ücretsiz olacaktır.

                                   Dışarıdan katılacaklara için Zirve giriş ücreti 200 TL+KDV’dir.