Türkiye'nin en stil sahibi projesi hangisi?

3. Fashion TV Moda Ödül töreninde Ev're Türkiye'nin En Stil Sahibi Projesi ödülünü aldı

Türkiye'nin en stil sahibi projesi hangisi?

16 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Türkiye’de moda dünyasının Oscar ödülü niteliğini taşıyan “3. Fashion TV Moda Ödülleri” töreni dün akşam gerçekleştirildi. Gedizler Yapı tarafından inşa edilen Ev’re, “Türkiye'nin En Stil Sahibi Projesi” ödülünün sahibi oldu.

Gedizler Yapı’nın markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re, bu yıl 3. düzenlenen Fashion TV ödüllerinde ‘Türkiye’nin en stil sahibi projesi” ödülüne layık görüldü. Türkiye’nin tek moda ödülleri olan “3.Fashion TV Moda Ödülleri” Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunda, Billionaire İstanbul’da gerçekleştirildi. Ödül gecesinin görüntüleri 202 ülkenin Fashion TV ekranlarında yayınlandı, 28 ayrı kategorinin kazananlarıyla birlikte ödül alan Ev’re konut projesi 202 ülkenin ekranlarında adından söz ettirmiş oldu.

Ev’re projesi, en iyi sosyal alan kurgusu, en iyi peyzaj kurgusu, en konforlu yaşam alanları çözümleri ile “en stil sahibi proje” ödülünün sahibi oldu. 55 bin metrekare arazide gerçekleştirilen projenin yüzde 90’ı yeşil alandan oluşuyor. Çevreye ve doğaya önem veren Ev’re projesinin konsepti, arsasında bulunan 35 yıllık fıstıkçamı ağaçlarına göre projelendirildi. İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezlerinden Sancaktepe’de inşa edilen, bol ödüllü projede yatırım için şimdi doğru zaman; %12’ye varan indirimler ve ödeme kolaylıkları ile konut fiyatları 182 bin liradan başlıyor.