Türkiye'nin en iyi AVM ödülü Van'a gitti

Golden City Awards 2016 kapsamında verilen "Türkiye'nin En İyi AVM Projesi" ödülüne VAN AVM layık görüldü.

Türkiye'nin en iyi AVM ödülü Van'a gitti

Türkiye'nin en iyi alışveriş merkezi, ödülü Van'a gitti. Golden City Awards 2016 kapsamında yapılan değerlendirmede "Türkiye'nin En İyi AVM Projesi" kategorisinde ödüle VAN VAM layık görüldü

Türkiye'nin en iyi AVM'si: Van AVM
Londra merkezli uluslararası strateji ve danışmanlık firması Eurasia Strategies tarafından desteklenen ve dünya şehircilik ve kentsel tasarım projeleri alanındaki en önemli profesyonel yarışmalardan biri olarak kabul edilen Golden City Awards 2016'nın sahipleri belli oldu. Ödüller kapsamında VAN AVM Türkiye'nin "En İyi AVM" ödülünü almaya hak kazandı.

Türkiye'nin en iyi AVM ödülü Van'a gitti

Ödülü değerlendiren Global Yatırım Holding Yönetim kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, Van AVM'nin kapılarını açtığı 45 günlük süre içerisinde kazanılan ödüle dikkat çekti. Ödülün, Van AVM'ye gösterilen bölgesel ilgiyi taçlandırdığını söyleyen Bensel:

"VAN AVM kentin tarihindeki en büyük özel sektör yatırımı. Bizim olduğu kadar bölge için de çok değerli. VAN AVM’nin başarısı başka yatırımcılara da cesaret verecek, sonuçta kazanan yine Van olacak, Türkiye olacak” 

Düzenlenen etkinliklerle Vanlılardan büyük ilgi gören Van AVM, 45 günde yaklaşık 700 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Proje yalnızca alışveriş olanakları ile değil, sosyal yaşam potansiyeliyle de kent için yeni bir deneyim alanı oluşturdu. 

Diğer ödüller
Golden City Awards 2016 ödülleri kapsamında Türkiye'nin "En İyi Toplu Konut Projesi" Tema İstanbul, En İyi Ofis Projesi ise My Office 212 seçildi. 

Firma Bilgisi: global yatırım holding
Proje Bilgisi: van avm