Turkuaz Seramik Noura Serisi

Yumuşak tasarımları ve geometrik formu ile hayallerdeki banyoları tasarlayan Turkuaz Seramik, Noura Serisi ile kullanıldığı mekâna yaz mevsiminin canlılığını taşıyor

Turkuaz Seramik Noura Serisi

Yumuşak ve geometrik form ile banyoları tasarlayan Turkuaz Seramik Noura Serisi ile kullanıldığı mekâna yaz mevsiminin canlılığını taşıyor. Noura serisi geometrik tasarımı ve yumuşak hatları ile banyolara farklı bir görünüm kazandırıyor. Aydınlık ve ferah bir görünüm için beyazın saflığı ile yaz renklerinden oluşan ahşap sıcaklığının yansıdığı banyolar Noura serisi ile değişik bir formla buluşuyor. 

Tasarımda yumuşak geçişlere sahip lavabo hazneleri, geometrik dış hatlar ile modern bir görünüme kavuşurken, dış hatlara uygun tasarlanan iç hazne ile muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Etajerli ve ayaklı lavabolara sahip seri görünümü ile banyolara mutlu bir yaz hikayesi yaşatıyor.80x35, 60x30, 60x48 ebatlarında üretilen lavabolar, asma klozet, duvara sıfır takım klozet ve kolon ayak ile güzel bir bütünlük oluşturuyor. 

Turkuaz Seramik Noura Serisi

Turkuaz Seramik Noura Serisi fiyat bilgileri

Noura 80x38 cm Etajerli Lavabo :  205 TL

Noura 60x30 cm Etajerli Lavabo : 141 TL

Noura 60x48 cm Lavabo (Ayak Uyumlu) : 90 TL

Noura Asma Klozet : 315 TL

Noura Kolon Ayak : 52 TL

Turkuaz Seramik Hakkında

1993 yılında kurulan Turkuaz Seramik, gelişen teknolojisi ve geliştirdiği yenilikçi ürünler ile Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın bir süredir dünya pazarında önemli bir rol oynayan Turkuaz Seramik hayatın her alanında kalite anlayışı ilkesitle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Turkuaz Seramik, hem yurtiçinde hem yurt dışında 60 ülkede binlerce satış noktası ile çalışmalarına devam ediyor. 

Firma Bilgisi: Turkuaz Seramik