Turkuaz Seramik, Unicera'da

TurkuazSeramik, konfor ve şıklığı bir arada sunan tasarımlarını 23-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 28. Unicera-Uluslararası Seramik Fuarı'nda sergileyecek

Turkuaz Seramik, Unicera'da

Vitrifiye sektöründeki ürünleriyle dikkat çeken Turkuaz Seramik, yeni ürünlerini 28. Unicera UluslararasıSeramik Banyo Mutfak Fuarı'nda sergilemeye hazırlanıyor. 23-27 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara katılma kararı alan firma, 3 No'lu salon 320 numaralı standında ziyaretçilerle buluşacak.

Turkuaz Seramik'den UNICERA çıkarması
Türkiye'nin en önemli seramik markalarının katılım göstereceği fuarda inovasyon ve fonksiyonelliği buluşturan geniş ürün yelpazesi ile etkinliğin iddiaları firmaları arasına yükselmeyi hedefleyen Turkuaz Seramik Marka ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Rabia Özkaya Aslaner, fuarın önemine dikkat çekti. Unicera'nın hem seramik hem de vitrifiye firmalarıiçin çok önemli olduğunu vurgulayan Aslaner:

"Unicera bizim sektörümüzün lokomotiflerinden biri. Uluslararası rekabet gücünün sergilendiği önemli oluşumların başında yer alıyor. Turkuaz Seramik olarak bizim amacımız Türkiye’nin bilinirliğini arttırmak. Ürünlerimizi fuarda hem yerli hem de yabancı firmalara tanıtmayı hedefliyoruz.  Sürekli yeni ve yenilikçi ürünler sunarak markamızın adını daha geniş kitlelere duyurmaktayız..." ifadelerini kullandı

Türkiye'nin en büyük sektör etkinliği UNICERA
23-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek UNICERA Fuarı, seramik ve vitrifiye sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olma özelliği taşıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-İstanbul'da gerçekleştirilecek olan etkinlikte Turkuaz Seramik 3 No'lu salon ve 320 numaralı standında ziyaretçilerle buluşacak ve özel koleksiyonculara ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak.