TURYAP 30. yaşını kutlamaya hazırlanıyor

Türkiye'nin ilk markalı emlakçılık/franchise sisteminin kurucusu TURYAP, 16 Ekim'de kuruluşunun 30. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor

TURYAP 30. yaşını kutlamaya hazırlanıyor

Markalı emlakçılık franchise sisteminin Türkiye'deki kurucusu TURYAP, 16 Ekim'de kuruluşunun 30. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor. 1985 yılında kurulan TURYAP, 30 senelik alan deneyiminde, çok sayıda ilke imza attı. 

Kurumsal olmayan emlakçılardan bugüne
Kuruluşun 30. yılı vesilesiyle bir açıklamada bulunan TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, 30 yıl önce 16 Ekim 1985 tarihinde doğan TURYAP'ın, 1980'li yıllardaki taşınmazların kurumsal olmayan emlakçılar tarafından işlem gördüğü dönemde bugün gelişinde önemli rol oynadığına dikkat çekti. TURYAP'ın, kurumsal ve etik çalışma yöntemi ile doğru fiyatlar ekseninde sektöre olan güvenin yaratıcısı olduğu üzerinde duran Sarıbay:

"Gayrimenkul sektöründeki güvenilir imajımızı bizimle birlikte büyüyen TURYAP ailesiyle birlikte kazandık. Bizi zirveye taşıyan heyecanımız ilk günkü gibi taze. Bugün Türkiye’nin her yerinde adımızı taşıyan temsilciliklerimize ve deneyim sahibi, güvenilir ekibimize teşekkür ederim. Birlikte nice 30 yıllara..." dedi.

TURYAP 30. yılını kutluyor.
Yüzde 100 Türk sermayeli olarak kurulan TURYAP, bugün 50 ilde 400'ü aşkın temsilciliğiyle dev bir emlak zinciri haline geldi. 6-7-8 Kasım 2015 tarihinde Kıbrıs Kaya Artemis Hotel'de temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Kutlamaya temsilci, danışman ve çalışanların katılması bekleniyor. Çok sayıda ödülün dağıtılacağı TURYAP etkinliğine Ahmet Şerif İzgören ve Üstün Dökmen gibi ustalar  da konuşmalarıyla dahil olacak.