Turyapı, Bülent Ecevit Üniversitesi ihalesini kazandı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi merkez kampusü derslik ve ofis blokları ile çeşitli tesislerin ihalesini Turyapı kazandı

Turyapı, Bülent Ecevit Üniversitesi ihalesini kazandı

27 Mart 2013 / emlakwebtv
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ihalesine katılan Turyapı, sunduğu teklifle ihaleyi kazanarak üniversite yönetimi ile sözleşme imzaladı. Kentsel dönüşüm kapsamında Zonguldak'ta birçok önemli projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, Bülent Ecevit Üniversitesi için TOKİ'nin açtığı ihaleyi almaktan mutluluk duyduklarını, her bakımdan önemli bir atılım içinde bulunan Zonguldak'a çağdaş bir üniversiteye yakışır kampus binaları ve tesisler kazandıracaklarının altını çiziyor.

Turpcu, sözleşmenin imzalanmasının ardından çalışmalara hızla başladıklarını, vaat ettikleri tarihte Bülent Ecevit Üniversitesi merkez kampusü derslik ve ofis blokları, kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesisleri, Kanser Araştırma Merkezi ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaat işlerini tamamlayarak Bülent Ecevit Üniversitesi'ne örnek birimler kazandıracaklarını belirtiyor.   

5000 konuta imza attı
1976 yılında temelleri atılan TURYAPI İnşaat, yapı sektöründe 37 yıldan bu yana Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, bugüne değin özellikle birinci derecede deprem bölgelerinde hayata geçirdiği konutlarla adını duyurdu. Deprem riski taşıyan bölgelerde tünel kalıp sistemini kullanarak en ileri teknolojik yöntemlerle konutlar inşa eden Turyapı, kuruluşundan günümüze İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak'ta 5000 konuta imza attı.  
 

Tur Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.turyapi.com/Firma Bilgisi: Turyapı