Twin Park Evleri Esenyurt!

Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat imzası ile yükselen Twin Park Evleri Esenyurt fiyatları 400 TL'den başlıyor

Twin Park Evleri Esenyurt!

Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat imzası ile yükselen Twin Park Evleri Esenyurt fiyatları 400 TL'den başlıyor. Proje, metrobüs ve E-5'e yakın bir bölgede hayat buluyor. İnşaat çalışmaları devam eden Twin Park Evleri, Studio Life'ın yanında Ayışığı Halting Place projesinin karşısında konumlanıyor. 

Esenyurt Twin Park Evleri projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, sauna, güneşlenme terası, fitness merkezi, kafe bulunuyor. Twinpark projesinin daireleri ise ankastre ürünler ile donatılıyor. 

 

Twin Park Evleri Esenyurt!

 

Twin Park Evleri'nden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Twin Park Evleri Esenyurt fiyatları ise 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin bulunduğu bölgede ise kiralık daire fiyatları 1+1 dairelerde 1.000 TL'den başlıyor. Twin Park Evleri'nde daire tapuları hemen teslim ediliyor. 

4 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Twin Park Evleri projesi 2+1 tipinde büyüklükleri 87 metrekare ile 88 metrekare arasında değişen 128 adet  daireden meydana geliyor. 2 bloktan oluşan projede her katta 6 adet daire bulunuyor.  Twin Park Esenyurt projesinin inşaat alanı ise 20 bin metrekare olarak açıklandı. Twin Park Evleri, Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat imzası taşıyor. 

 

Twin Park Evleri Esenyurt!

 

"Twin Park Evleri Esenyurt!" Başlıklı Haberin Galerisi

Twin Park Evleri Esenyurt!

Twin Park Evleri Esenyurt!

Twin Park Evleri Esenyurt!

Twin Park Evleri Esenyurt!

Firma Bilgisi: Özveziroğlu İnşaat-Turkuaz Yapı-Promas İnşaat
Proje Bilgisi: Twin Park Evleri