Twin Park Konutları

Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat tarafından hayata geçirilen Twin Park Evleri Esenyurt teslimleri Eylül 2016'da başlayacak

Twin Park Konutları

Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat tarafından hayata geçirilen Twin Park Konutları Metrobüs ve E-5'e yakın bir konumda yer alıyor.  Projenin tamamı 2+1 dairelerden meydana geliyor. İnşaat çalışmaları devam eden Twin Park Evleri, Studio Life projesinin yanında yer alıyor. 

Twin Park Evleri Esenyurt projesinin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness merkezi, güvenlik, kafe ve kameralı güvenlik bulunuyor. 2 bloktan oluşan proje 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde 2+1 tipinde alanları 104 metrekareden başlayan 128 adet daireden meydana geliyor. 

 

Twin Park Evleri Esenyurt teslimleri Eylül 2016'da!

 

Projede peşin ve banka kredisi ile daire satın alınabiliyor. Twin Park Evleri Esenyurt fiyatları ise 400 bin TL ile 420 bin TL aralığında değişiyor. Tapuların hemen teslim edildiği Twin Park Evleri kiralık daire fiyatlarının 1.500 TL'den başlaması planlanıyor. Projede daireler hemen teslim durumunda. 20 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Esenyurt Twin Park Evleri dairelerinde ankastre beyaz eşya ürünler, merkezi ısıtma, ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Twin Park Evleri, Özveziroğlu İnşaat, Turkuaz Yapı ve Promas İnşaat imzası ile hayat buluyor. Esenyurt'ta yükselen Twin Park Evleri, Ayışığı Halting Place projesinin karşısında, Studio Life projesinin ise yanında yer alıyor. 

 

"Twin Park Konutları" Başlıklı Haberin Galerisi

Twin Park Konutları

Twin Park Konutları

Twin Park Konutları

Twin Park Konutları

Firma Bilgisi: Özveziroğlu İnşaat-Turkuaz Yapı-Promas İnşaat
Proje Bilgisi: Twin Park Evleri