Twinstar Yakacık 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Temeli atılan ve inşaatına başlanan Demirli Yapı’nın yeni projesi Twinstar Yakacık, 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Twinstar Yakacık 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

4 Şubat 2014 / Emlakwebtv

Demirli Yapı, günün her saatinde mutlu olacağınız bir mekan konseptiyle kurguladığı Yakacık Twinstar projesinde; eğitimli ve işinde tecrübeli mühendisleri, donanımlı proje yöneticileri, jeofizik araştırmacıları ile yapı planlarını en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve uyguluyor.

Demirli Yapı, yatırımcıdan ziyade oturumcu için geliştirdiği tüm projelerinde; TSE ve 2007 Deprem Yönetmeliği’ne uygun inşaat teknolojisi, kullanışlı kapalı ve misafir otopark alanları, nezih dış sosyal donanımları, gelişkin iç sosyal hizmetleri, kullanışlı asansör imkanları, 24 saat deprem, yangın ve sosyal güvenlik standartları ve tedbirleri ile gelişkin su, elektrik, doğalgaz, telefon, uydu sistemi altyapısı ve jeneratör gibi kolaylıklarla yeni yüzyılın yaşamını kurguluyor.

Demirli Yapı’nın hayata geçirdiği Yakacık Twinstar projesinin tüm inşaat bölümleri; 1. sınıf modern tasarım, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik ile inşa ediliyor. Oksijen deposu Aydos Ormanları’nın başlangıcında yer alan proje; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan toplam 120 mekanın hepsi geniş teraslara, deniz ve Adalar manzarasına sahip.

Twinstar Yakacık fiyatları;
Twinstar Yakacık projesinde lansman dönemine özel metrekare fiyatları 2 bin 550 TL ile 2 bin 750 TL arasında değişiyor.
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan projede 76 metrekare 1+1 daireler 210 bin TL’den başlarken 241 metrekare 4+1 dubleks dairelerde 750 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Proje Bilgisi: Twinstar Yakacık