Twinstar Yakacık’ı satışa çıkardı, yeni projeler yolda

Demirli Yapı, yeni projesi Twinstar Yakacık’ı tanıttı. Şirket, 2014’te 180 konutluk Yakacık Twins ve Kartal Atalar’da 300 konut ve ticari alanlardan oluşan 2 yeni projeye daha başlamayı planlıyor

Twinstar Yakacık’ı satışa çıkardı, yeni projeler yolda

05.01.2014 / Posta Gazetesi

Demirli Yapı, Yakacık’ta inşaat çalışmalarına başladığı yeni projesi Twinstar Yakacık’ı satışa sundu. 120 konuttan oluşan proje, her daire ve terastan izlenecek panaromik deniz ve şehir manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aydos Ormanları’nın başlangıcında yer alan Twinstar Yakacık’ta 1+1’den 4+1 dublekse kadar konut seçenekleri sunuluyor. Twinstar Yakacık evlerinin büyüklükleri ise 76 metrekareden başlıyor, 240 metrekareye kadar yükseliyor.

Fiyatlar 210 bin TL’den başlıyor

Twinstar Yakacık’ta metrekare birim fiyatlarının 2 bin 550 TL ile 2 bin 750 TL arasında değiştiğini söyleyen Demirli Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Celal Demirli, “Bölgedeki proje rayiçlerinin altında satışa çıktık. Projemizde 1+1 tipi daire fiyatları 210 bin TL’den başlarken, 4+1 dubleks tipi daire fiyatları da 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ayrıca projemizde net brüt arasındaki fark da yüzde 20’ler seviyesinde” diye konuştu.

Kartal Atalar’a 300 konut geliyor

Bostancı, Suadiye ve Fenerbahçe’de butik projeler de hayata geçiren Demirli Yapı, 2014 yılında iki yeni proje daha hayata geçirmeyi planlıyor. Bu projelerden biri olan Yakacık Twins 180 konuttan oluşacak. Diğer proje ise Kartal Atalar bölgesinde 18 dönüm arazi üzerinde gerçekleştirilecek ve 300 konut ile ticari alanlardan oluşacak.

Kartal’da Zaha Hadid’in daha önce planlama yaptığı kentsel dönüşüm alanı içerisinde arsa satın aldıklarını belirten Celal Demirli, “Kartal kentsel dönüşüm alanı içerisinde 4 bin 500 metrekarelik bir arsa satın aldık. Bu arsa 14 bin metrekareye çıkabilecek düzeyde. 1 yıl içerisinde burada da proje geliştirmeyi planlıyoruz” dedi. 

Proje Bilgisi: Twinstar Yakacık