Uçar Grup Esenyurt Gümüş Panorama projesi!

Uçar Grup tarafından Esenyurt’ta inşaatına yaklaşık bir ay sonra başlanacak olan Gümüş Panorama projesi, Belediye binasına yürüme mesafesinde olacak

Uçar Grup Esenyurt Gümüş Panorama projesi!

Uçar Grup tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan Gümüş Panorama’nın yapımına yaklaşık bir ay sonra başlanacak. 24 ay gibi bir sürede tamamlanacak olan proje, Esenyurt Belediye binasına yürüme mesafesinde konumlanacak.

Toplam 19 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alacak olan Gümüş Panorama Esenyurt; 627 adet daire, 107 adet ofis ve 68 adet ticari birimden meydana gelecek. Önümüzdeki günlerde basın lansmanı yapılacak olan projenin detayları da o zaman netleşecek.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek olan Gümüş Panorama Esenyurt, 10 blok halinde tasarlanacak. Rezidans bloğunun en üst katında göl ve deniz manzarasına hakim kendi kullanımlarına ait özel yüzme havuzlu iki adet villa tarzında dubleks daire bulunacak.

Uçar Grup Esenyurt Gümüş Panorama projesinin lansman öncesi ön satışlarında fiyat ortalamasının metrekare bazında 3 bin 200 TL’den başlaması bekleniyor. Projeden daire satın alabilmek için peşin ya da banka kredili ödeme yapılabilecek.

 

Firma Bilgisi: Uçar Group
Proje Bilgisi: Gümüş Panorama