Uçar Grup Projeleri

1980 yılına inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Uçar Grup projelerini sizler için derledik...

Uçar Grup Projeleri

1980 yılına inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Uçar Grup projelerini sizler için derledik...
 

1- Gümüş Panorama

Uçar Grup Projeleri
İstanbul Esenyurt'ta Uçar Grup tarafından hayata geçirilen Gümüş Panorama projesi 18 bin 693 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Konumu ve sosyal donatıları ile dikkat çeken projede 121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari birimi, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesteni ve sosyal tesisler bulunuyor. 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçeneklerinde farklı metrekareler bulunması ev sahiplerine avantaj sağlıyor. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Gümüş Panorama projesi ilk kez 2015 yılında CNR Emlak Fuarı'nda yatırımcısı ile buluştu. Gümüş Panorama fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyenler satış ofisi ile iletişime geçebilirler. 

 

2- Gümüş Park

Uçar Grup Projeleri
Uçar Grup'un ''Gümüş'' markası ile hayata geçirdiği projelerden biri olan Gümüş Park projesi İstanbul Esenyurt'ta hayat buluyor. Orman Nuri Bakırcı Ortaokulu'na komşu konumda olan Gümüş Park projesinde konutların yanı sıra 28 adet ticari üniteye yer veriliyor. 2017 yılında teslim edilmesi beklenen Gümüş Park projesinde yer alan sosyal donatılar site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte tasarlandı. Firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Gümüş Park fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

3- Gümüş Life

Uçar Grup Projeleri
Esenyurt'ta hayata geçirdiği projeler ile dikkat çeken Uçar Grup Gümüş Life projesi E-5'e yakın bir noktada yer alıyor.Gümüş Park projesine komşu konumda yer alan Gümüş Life, 10 bin 200 metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. 4 bloktan meydana gelen projede 456 adet konut ve 32 adet dükkan bulunuyor. Bloklar ise 16 ve 19 katlı olarak tasarlandı. Projenin sosyal alanlar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, Türk hamamı, yürüyüş parkuru ve güvenlik bulunuyor. 

 

4- Gümüş Referans

Uçar Grup Projeleri
5 bin 157 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Gümüş Referans projesi 1+1 ve 2+1 tipinde daireler ve ticari alanlardan oluşuyor. Proje, Esenyurt'ta E-5'e ve toplu taşımaya oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

 

5- Gümüş Residence

Uçar Grup Projeleri
Esenyurt'ta hayata geçirilen Gümüş Residence projesi 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: uçar grup