Ucuz konut projeleri 2015

Ucuz konut projeleri 2015 yılında 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Ucuz konut projeleri 2015

Ucuz konut projeleri sadece TOKİ’de yok. Birçok inşaat firması artık ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Gerek Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilen projeler olsun, gerekse merkeze biraz uzaklıkta bulunan projeler olsun, yatırım sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleriyle satışlarına devam ediyor.

Ucuz konut projeleri daha çok Tuzla, Kartal, Kurtköy, Halkalı, Ispartakule, Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerinde oluyor. Bu bölgelere de hızla metro projeleri yapılarak, ulaşım sıkıntıları çözülüyor. Bu sebeplerden dolayı uygun fiyatta olan bu konutlar yatırımcılar tarafından oldukça ilgi duyuluyor.

Emlakwebtv.com ekibi olarak, sizler için ucuz konut projeleri listesini hazırladık.

İşte Ucuz Konut Projeleri!

1.Anadolum İdol

Ucuz konut projeleri 2015


Anadolum İdol Tuzla Aydınlı’da yer alıyor. Anadolum İdol 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Anadolum İdol projesinde 5 ve 6 katlı 4 blok bulunuyor. 10 bin 935 metrekare arsa alanında inşa edilen Anadolum İdol Sabiha Gökçen Havalimanı’na 9 dakika, Viaport AVM’ye 7 kilomete, Pendik Marina’ya 7 kilomete, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 7 kilometre ve Tuzla E-5’e 3,5 kilometre mesafede konumlanıyor.

2.Terrace Mix

Ucuz konut projeleri 2015


Esenyurt’ta yer alan markalı konut projelerinden biri olan Terrace Mix, İnanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Terrace Mix, Atatürk Havalimanı’na 15, metrobüse 5, TÜYAP’a 15, TEM’e 3, E-5’e 3 dakika, Torium AVM’ye ise yürüme mesafesinde konumlanıyor. Terrace Mix projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor.

3.Helenium Garden

Ucuz konut projeleri 2015


Kurtköy’de yer alan Helenium Garden Aralık ayında teslim edilecek. Toplam 388 adet daireden meydana gelen Helenium Garden Kurtköy’de Başarır İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Helenium Garden stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Helenium Garden Sabiha Gökçen, Viaport AVM’ye yakın konumuyla dikkat çekiyor.

4.Mahal Sancaktepe

Ucuz konut projeleri 2015


Denge Yapı projesi olan Mahal Sancaktepe’de 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. 10 bin 454 metrekare arsa alanı üzerindeki Mahal Sancaktepe toplam 169 adet daireye yer veriliyor. Mahal Sancaktepe 12 katlı 3 ve 5 katlı bir bloktan meydana geliyor. Proje, TEM-Kartal Bağlantı yoluna 5 dakikalık mesafedeki lokasyonuyla da ilgi görüyor.