Ukra İnşaat’tan kamuoyuna açıklama

Ukra İnşaat olarak faaliyetlerimize devam etmeyi ve müşterilerimizi mağdur etmenin önüne geçmeyi hedefliyoruz

Ukra İnşaat’tan kamuoyuna açıklama

17 Ocak 2013 / emlakwebtv
"Ukra İnşaat, kurulduğu 2003 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla binden fazla kişiyi konut ve işyeri sahibi yapmış bir inşaat şirketidir. Bu süreçte adil ve dürüst hizmet verme ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bu ilkelerden hareketle, Ukra İnşaat hakkında yayınlanan haberlere istinaden şirketimizde yaşanan son gelişmeyi de aynı açıklık ve netlikle ifade etmeyi doğal bir vazife olarak görüyoruz. 

Esenyurt’taki Ukra City projemizin mühürlenmesinin ardından, Esenyurt bölgesindeki diğer birçok proje gibi Ukra City projesi de devam edememiş ve bütün bunlar finansal açıdan öngörülemez ve beklenmedik sıkıntılara yol açmıştır.
Bu sorunların köklü çözümü için Ukra İnşaat olarak, bozulan mali yapımızı düzeltmek amacıyla mahkemeye başvurduk. Kadıköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi 28 Aralık 2012 tarihinde Ukra İnşaat hakkında ihtiyati tedbir kararı verdi.
Yargı süreci devam ederken, Ukra İnşaat olarak faaliyetlerimize devam etmeyi ve müşterilerimizi mağdur etmenin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bu geçici süreçten Ukra İnşaat’ın daha da kuvvetlenerek çıkacağından eminiz.

Bu süreçte bize güven ve inançlarını esirgemeyen tüm müşterilerimize, yatırımcılarımıza ve iş ortaklarımıza şimdiden teşekkür etmeyi borç bilir ve onların güvenini haklı çıkarmak konusundaki motivasyonumuzun en değerli sermayelerimizden biri olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.
Ukra İnşaat "


Firma Bilgisi: Ukra Inşaat