Ulak Group, Azeri yatırımcılarla buluşuyor

Ulak Group Gayrimenkul Şirketler Topluluğu, 17-19 Aralık tarihlerinde Azeri yatırımcılarla buluşmak üzere Azerbaycan'a gidecek

Ulak Group, Azeri yatırımcılarla buluşuyor

Ulak Group Gayrimenkul lansman ve fuar çalışmaları kapsamında Azeri yatırımcılarla buluşmak üzere 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Azerbaycan'da olacak. Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bolu, İzmir, Çanakkale, Aydın, Muğla, Antalya, Bodrum, Trabzon ve Ordu başta olmak üzere Türkiye'nin çok sayıda şehrinden konut proje ve yatırımlarını hayata geçiren Ulak Group, yeni pazarlama operasyonları için yurt dışı çalışmalarına hız verdi.

Ulak Group Azeri yatırımcı için gidiyor
"Yap, Sat, Yönet" sloganıyla projeler geliştiren Ulak Group, Kasım ayında başladığı gayrimenkul ürün lansman ve fuar turlarını Aralık ayında da sürdürüyor. 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Bakü Expo Center'da düzenlenecek olan RecExpo Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılacak olan Ulak Group, A 05 standında ziyaretçilerle buluşacak. 

Ulak Gruop, yeni buluşmalara hazır
Katar'da kendi düzenlediği fuarla Körfez yatırımcısının karşısına çıkan ve Rusya ve Azerbaycan Fuarlarını takiben de Abu Dhabi ve Suudi Arabistan fuarlarına hazırlanan Ulak Group, bu ülkelerin yatırımcılarına Türkiye ve Türk konut projeleri hakkında bilgiler aktaracak. Türkiye'de gerçekleştirdiği konut projeleriyle ve 300'ü aşkın ticari yatırım ürünleriyle dikkat çeken Ulak Group, Azerbaycan ile birlikte 10 farklı ülkede gerçekleştirdiği organizasyonlarıyla Türk proje ve gayrimenkul ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor. 

Firma Bilgisi: Ulaklar Group