Ulak Grup'tan lansman turu!

Ulak Group A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Glorest Proje Geliştirme & İnşaat A.Ş.,Kasım – Aralık aylarında yeni projeleri için lansman turununa çıkıyor

Ulak Grup'tan lansman turu!

Ulak Group A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Glorest Proje Geliştirme & İnşaat A.Ş.,Kasım – Aralık aylarında, uluslararası gayrimenkul sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, kendi düzenlediği organizasyonlarla, fuar ve lansman turuna çıkıyor.

11 Kasım 2015 tarihinde Doha – Katar’da başlayacak olan lansmanda Katar’ın önde gelen yatırımcılarını ağırlayacak olan Ulak Group şirketlerinden Glorest, Türkiye’nin dört bir yanından oluşturmuş olduğu arsa, arazi, konut projeleri ve ticari gayrimenkul ürün portföyünü Katarlı yatırımcılarla buluşturacak. Katar’ın ardından 21 Kasım’da Abu Dhabi’de Ulak Group’un düzenlediği organizasyon bünyesinde Glorest gayrimenkul ürünleri Abu Dhabi’li yatırımcılarla buluşacak.

Ulak Grup Programı
13-14 Kasım’da Moskova’da gerçekleşecek olan “The 25th Moscow International Property Show”da katılımcı olarak müşteri ve yatırımcılarını standında bekliyor olacak.

17 – 21 Aralık tarihlerinde Kuveyt’te gerçekleşecek olan “Kuwait International Property Show 2015” fuarında da katılımcı olarak ziyaretçilerini ağırlayacak.

17-19 Aralık tarihlerinde Bakü’de gerçekleşecek olan uluslararası gayrimenkul fuarı “Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition”da katılımcı olarak Azerbaycanlı müşterilerini ve yatırımcılarını ağırlayacak.

Glorest Yatırım Ürünleri Kasım – Aralık 2015 Fuar ve Lansman Takvimi

11 Kasım 2015 – Katar / Doha (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

21 Kasım 2015 – Abu Dabi (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

13 – 14 Kasım 2015 – Rusya / Moskova:  The 25th Moscow International Property Show  (Katılımcı)

17 – 21 Aralık 2015 – Kuveyt: Kuwait International Property Show 2015 (Katılımcı)

17-19 Aralık 2015 - Azerbaycan: Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition (Katılımcı)