ULI Türkiye eğitimleri başlıyor

Yıl boyunca arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında eğitimler düzenleyecek ULI Türkiye’nin ilk dersi 26 Mart'ta YEM'de gerçekleşiyor

ULI Türkiye eğitimleri başlıyor

25 Mart 2014 / Emlakwebtv
Arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında yıl boyunca eğitimler düzenleyecek olan ULI Türkiye’nin ilk dersi RE 101 Gayrimenkule Giriş, “Değerleme Nedir? Yasal Çerçeve, Tapu, Prosedürler ve Temel Kavramlar” başlığıyla 26 Mart Çarşamba günü Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM) gerçekleşecek.

ULI, 2014 eğitim programı, temel kavramlarla başlayarak, gayrimenkul fonları, özel sermaye, AVM yönetimi ve yeniden yapılandırma ve benzeri daha ileri konuların işlendiği bir biçimde planlanmış bulunmakta. Eğitimin amacı gayrimenkul sektöründeki farkındalığı artırarak, müşteri beklentilerini karşılayabilen kaliteli eleman yetiştirmek olan program, esas itibariyle gayrimenkul sektörünün genç çalışanlarının eğitimine yönelik olarak düşünülmüş.

Gayrimenkul Değerlemeye Giriş Eğitimi
Gayrimenkul Değerlemeye Giriş eğitimi kapsamında, kanunlarımızda ve uygulamada gayrimenkul kavramı, değerleme nedir ve nasıl yapılır, tapu kavramı, imar işlemleri, mülkiyet hakkı, yasal belgeler hazırlamak ve yorumlamak gibi konular ele alınacak.

Program
09:00 - 10:30  Ders ½
10:30 - 11:00  Ara
11:00 - 12:30  Ders ½