Uluslararası gayrimenkul danışmanından Golfkent ziyareti

İngiltere'nin en önemli gayrimenkul alım ve yatırım danışmanlarından biri olan Guy MEDD, Ankara Golfkent projesine bir ziyaret gerçekleştirdi

Uluslararası gayrimenkul danışmanından Golfkent ziyareti

İngiliz gayrimenkul alım ve yatırım danışmanı Guy MEDD, Ankara'da hayata geçilen Golfkent projesine ziyarette bulundu. 17-19 Haziran tarihlerinde gerçekleşen ziyarette MEDD, İstanbul ve Ankara'da TURYAP yetkilileriyle görüştü.

 Ankara'ya değer katan proje: Golfkent
Golfkent projesini "oldukça farklı" olarak niteleyen ve projenin mimarı Bünyamin Derman'ın sunumunu dikkatle dinleyen MEDD, projenin dünyanın en önemlileriyle yarışabilecek kapasite ve özelliklere sahip olduğun söyledi. Ankara proje alanında TURYAP yetkilileriyle buluşan MEDD, Golfkent Projesinin, başkentin uluslararası kimliğe yakışan konsept ve mimariye sahip olduğunu söyledi. 

Golfkent'i gelişterecek öneriler
TURYAP Yöneticisi İsmail Özcan, MEDD'in yalnızca bilgi almakla kalmayıp, projenin gelişimi yönünde de önerilerde bulunduğunu söyledi. Özcan: 

"Golfkent'i yatırım yapılabilecek bir proje olarak niteleyen MEDD, Londra'ya olumlu düşüncelerle döndü. Projenin uluslararası yatırımcılara tanıtımı için kendisiyle işbirliği yapacağız..." dedi. 

Firma Bilgisi: Turyap
Proje Bilgisi: Golfkent