“Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” başlıyor

İMSAD tarafından 5’incisi düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, 05 Aralık 2013 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenecek

“Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” başlıyor

30 Kasım 2013 / emlakwebtv
Ülkemizin önde gelen 75 inşaat malzemesi sanayi firması ve 29 sektörel derneğin çatı kurumu olan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından 5’incisi düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, 05 Aralık 2013 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenecek. 5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nin bu yılki teması “Güvenli Yapı ve Kentsel Dönüşüm” olacak.

5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, Bakan’ın katılımı ile gerçekleşecek
Bakan katılımı ile gerçekleşecek 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener ev sahipliğinde, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açılış konuşmaları ile başlayacak. “Güvenli Yapılar Yol Haritası-1” raporunun açıklanacağı Zirve kapsamında yapılacak oturumlarda, yerli ve yabancı konuklar, uzmanlık konularındaki konuşmalarıyla yer alacaklar.

İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, Tekfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özdemir, Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, Türkiye’nin uluslararası ödüllü mimarları Hasan Çalışlar ile Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, yapı bilgi modellemesi konusunda dünyanın önde gelen danışmanlarından 3-im Başkanı Edmondo Occhipinti, Sürdürülebilir Binalar Destek Merkezi kurucusu ve enerji verimliliği stratejisti Ronald Rovers ve uluslararası projelerdeki uzmanlığıyla tanınan Avrupa Sürdürülebilirlik Danışmanlığı Kurucu Başkanı Chris Hamans, Zirve’nin panelistleri arasında yer alacaklar.