Ümraniye Ofis Projeleri

Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi önemli kurumların taşınacağı İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'ne olan yakınlığı ile son yıllarda yatırımcıların ve inşaat firmalarının ilgisini çeken Ümraniye ofis projelerini derledik...

Ümraniye Ofis Projeleri

Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi önemli kurumların taşınacağı İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'ne olan yakınlığı ile son yıllarda yatırımcıların ve inşaat firmalarının ilgisini çeken Ümraniye ofis projelerini derledik... İşte o projeler...

Ümraniye Ofis Projeleri

Work Up/5.50

Ümraniye Ofis Projeleri


Tatar Yapı güvencesiyle yükselen Work Up/5.50 projesi İstanbul Ümraniye'de konumlanıyor. 1000 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede ofislere yer veriliyor. İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda yükselen Work Up/5.50 projesi metrekare fiyatları 2 bin 625 dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projenin özellikleri içerisinde; kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Work Up/5.50 projesinde aynı zamanda rezidans hizmetleri de sunuluyor. Mimarisi, sosyal alanları ve fonksiyonel çalışma alanları ile dikkat çeken proje yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 

Relux RSO 50 Tepeüstü

Ümraniye Ofis Projeleri


Ümraniye ofis projeleri içerisinde yer alan ve RELUX Gayrimenkul tarafından İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Relux RSO 50 Tepeüstü projesi 12 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 102 adet ofisten meydana gelen projede ofis alanları 49 metrekare ile 61 metrekare arasında değişiyor. Relux RSO 50 Tepeüstü projesinde teslimlerin Mart 2017'de yapılması planlanıyor. Relux RSO 50 Tepeüstü fiyatları ise metrekaresi 3 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor. Projede ofisler için banka kredisi kullanılabiliyor. Kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik gibi sosyal alanların yer aldığı Relux RSO 50 Tepeüstü projesinin ofislerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. Ümraniye Buyaka AVM'ye yakın konumda bulunan proje aynı zamanda İstanbul Finans Merkezi'ne olan yakınlığı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

VIP 300 Ofisleri

Ümraniye Ofis Projeleri


Sarp Group imzası ile İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'nde yükselen VIP 300 Ofisleri 21 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede  toplam 349 adet ofis bulunuyor. VIP 300 Ofisleri satılık ofis alanları ise 42 metrekare ile 829 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin Mart 2016'da yapılması planlanıyor. VIP 300 Ofisleri'nde ne düşük metrekare ofis fiyatı 28 bin TL'den başlıyor. Projede kiralık ofis fiyatları ise 5 bin TL'den başlaması bekleniyor. Fitness, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, restoran, güvenlik ve kafe gibi sosyal alanların yer aldığı projenin ofislerinde teras, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve merkezi klima bulunuyor. İstanbul Ümraniye'de yükselen VIP 300 Ofisleri konumu ile yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı.