Ümraniye Orya Park İstanbul projesi!

Ümraniye Orya Park İstanbul projesi anahtar teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında yapılması hedefleniyor

Ümraniye Orya Park İstanbul projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Ümraniye ilçesinde Küçüksu Caddesi’ne cepheli bir konumda hayata geçirilen Orya Park İstanbul, Oryataş İnşaat imzası taşıyor. Proje, rezidans daireler, ofisler ve dükkanlardan meydana geliyor.

2016 yılının Aralık ayında teslimleri başlayacak olan Ümraniye Orya Park İstanbul projesi, 36 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Merkezi konumda hayat bulan proje, Kent Ormanı’na da yakın mesafede yer alıyor.

Toplam 526 adet rezidans dairenin yer aldığı Ümraniye Orya Park İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 82 ila 238 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ümraniye Orya Park İstanbul projesi daire fiyatları minimum 471 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi kullanarak vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

Ataşehir ve Çekmeköy’e yakın mesafede olan Ümraniye Orya Park İstanbul projesinin donatıları içerisinde; çok amaçlı açık/kapalı otopark, açık/kapalı yüzme havuzu, özel yemek odaları, yürüyüş parkurları, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, spor sahası ve parti odaları mevcut.