Ünal Pala 'Regnum firmaları iki kez kazanıyor'

OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala Çuburambar'da hayata geçirilen Regnum Sky Tower projesini planlarken, firmalara sağlayacağı değer üzerinde uzun süre çalıştıklarını söyledi

Ünal Pala 'Regnum firmaları iki kez kazanıyor'

Ankara'nın sıfır noktası olarak tanımlanan Çukurambar'da hayata geçirilen Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde topladığı firmalara önemli avantajlar sunuyor. Ofislerde çalışanlara boş zamanlarını yüzme havuzu, pliates, golf, boks ringi gibi farklı spor alanlarında zaman geçirme imkanı hazırlayan yatırım, çalışanlara gün içinde stres atarak iş verimliliklerini artırma ve çalıştıkları firmalara artan performanslarıyla katkı sunmalarını da olanaklı hale getiriyor. 

Ünal Pala "Regnum Sky Tower'ı firmalara değer katacak merkez olarak tasarladık"
Çukurambar'da bir iş merkezi kurma çalışmaları yürütürken, bu merkezin firmalara ne denli katma değer sunacağı çalışmalarını aylarca planladıklarını vurgulayan OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, firmaların faaliyet başlamasıyla birlikte iki kez kazanmaya başladıklarını tespit ettiklerini söyledi. Pala, bir firmanın başarısının çalışanların motivasyonu ve performansı ile artacağını da belirterek

"Burada gün içinde iş stresinden bunalan, nefes almak isteyen çalışanlar şu an alt terastaki açık alanda bulunan golf sahasında, antistres bahçesinde spor yapıp, nefes alabiliyor, tüm yorgunluğunu yüzme havuzuna bırakabiliyor, pilateste rahatlayıp, uzak doğu sporları ya da boks ile anlık gerginliğinden kurtulabiliyor. Tekrar işinin başına döndüğünde güne yeni başlamış gibi enerji dolu oluyor. Böylelikle hem kendini geliştiriyor hem de çalıştığı firmanın büyümesine katkı sağlıyor.” dedi. 

Kolay ulaşım, zengin otopark, güçlü alt yapı sistemi
Regnum Sky Tower'ın kolay ulaşım, zengin otopark gibi alt yapı hizmetlerinin enerjisinin tamamını işine verebilen Regnum çalışanlarından olumlu yansımalar aldıklarını ve bu yatırımın yeni nesil ofis anlayışına farklı bir tanım getirdiğini belirterek "Aynı zamanda bir iş merkezinin görkemli, yüksek katlı olmasının yeterli olmadığını da gösteriyor. Çukurambar’da 156 metre yükseklikle Ankara’nın her yerinden kolayca görülebilen ve mimarisi ile herkesin beğenisini toplayan Regnum’da firmaların artan performansları, bundan sonra yapılacak yeni projelere ışık tutacak” şeklinde konuştu. 

Firma Bilgisi: op grup
Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower