Unicera’da Seranit rüzgarı esti

Unicera Fuarı’na Seranit Porselen, Serra Seramik, Vanucci Mutfak & Banyo ve Seranit Yapı Gereçleri ile katılan Seranit Grup hakkında Ece Ceylan Baba’dan bilgiler aldık

3 Mart 2014 /Emlakwebtv / Haber:Havva Babaoğlu

UNICERA 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 26 Şubat-02 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. markaları arasında Seranit Porselen, Serra Seramik, Vanucci Mutfak & Banyo ve Seranit Yapı Gereçleri’nin bulunduğu Seranit Grubu da fuarda yerini aldı.

Seranit Grup İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, Unicera Fuarı’nı Emlakwebtv’ye değerlendirirken Seranit Grup ve alt markaları ve ürünleri hakkında da bilgiler verdi.

Yenilikçi ürünleriyle  fuara katılan Grubun en dikkat çekici ürünlerinden biri de Seranit Porselen’e ait Onix. Arkadan ışıklı şeffaf yüzeyler, bankolar, masalar ve cephe tasarımları ise Onix’in kullanım alanları arasında yer alıyor.

Grubun yapı gereçleri alanında faaliyet gösteren şirketi Seranit Yapı Gereçleri’nin Fuar’da tanıtıldığı yenilikçi ürünlerden biri de Oxipaint. Geçtiğimiz yıl, kokuyu önleyen ekolojik sıva Oxicoat’u piyasaya sunan şirket, sıvanın gücünü artıran ve birbirini tamamlamasıyla fark yaratması beklenen ekolojik boya ve astar Oxipaint’i tüketicilerin hizmetine sunuyor. Fuarda şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken Vanucci banyo mobilyaları ile ‘Ambrato’ ve ‘Giada’ mutfaklar da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

26’ıncı Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’ya; Seranit Porselen 11, Serra Seramik 12 ayrı ürünle katıldı. Seranit Onix’in yanı sıra Cemento, Fibercent, Beton, Aggar, Urban, Elegant, Country Wood, Mood, Volcano’nun tanıtımını yaparken; Serra da Fuar’da Firenze, Time, Candy White, Modern Wood, Morn, Toffee, Royal Wood, Murano, Marais, Orient, Cubic Wood ve Emnonwall ürünlerini görücüye çıkardı.