Unicera'da iF ödüllü stant tasarımı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Vitra ve Artema'nın en yeni ürünlerini ilk kez Unicera'da sergiledi

Unicera'da iF ödüllü stant tasarımı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Vitra ve Artema'nın en yeni ürünlerini ilk kez Unicera'da sergiledi. Banyodan karoya, armatürden yıkanma alanlarına pek çok ürünün sunulduğu stant, konteynerlar kullanılarak tasarlandı. Sürdürülebilirliğe vurgu yapmak üzere geçtiğimiz yıl da konteynerlerden tasarlanan stant, kısa süre önce dünya çapında mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen iF'ten ödül kazandı. 

3 yeni banyo koleksiyonu

VitrA, Unicera Fuarı'nda 3 yeni banyo koleksiyonunu görücüye çıkardı. Valarte, klasik tarzın modern ve şık bir yansımasını temsil ederken, Integra, geniş ürün gamıyla farklı banyolar için uygun çözümler sunuyor. Projekta ise şık ve keskin hatlarının yanı sıra, alışılmışın dışında materyal kullanımıyla banyolara farklı bir hava kazandırıyor. Yeni nesil klozet V-care, ince tasarımı ile diğer ürünlerden farklılaşan slim klozet kapakları da fuarda sergilenen ürünler arasında. 

Akıllı teknolojileri banyoya taşıyan VitrA Smart kumanda paneli ile darbeye dayanıklı VitrA Pro fotoselli kumanda paneli de banyo kategorisinde öne çıktı. Standda yer alan ve gömme rezervuarla güvenli ve pratik montaj özelliği kazandıran metal çerçeveler, tadilat yapmadan asma klozet olarak da kullanılabilen cam gövdeli gömme rezervuarlar ve dar mekanlar için uygun çözümler sunan kısa gömme rezervuarlar, teknik çözümleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 

 

Unicera'da iF ödüllü stant tasarımı

 

Küvetler rengarenk

VitrA, malzeme ve renk seçeneklerinin bulunduğu panellerle, küvetleri banyo mobilyası ile uyumlu hale getirdi. 7 renk alternatifi ile sunulan termoform, doğal ve lake kaplama küvet panelleri, banyonun tarzını değiştiriyor. Yıkanma alanlarına da pek çok yeniliğin geldiği banyolarda Memoria duş kolonu, karoyla kapanabilen ön yüzeyi ve gizli bataryalarıyla, banyoya tasarım bütünlüğü getiriyor. Kompakt duş ünitesi bulunan Smooth'un duş teknesi ise her banyoya uyumlu 40 farklı ebat ve 5 farklı uygulama seçeneği getiriyor. Görüntüsü ve konforuyla da öne çıkan Seat, entegre oturma alanı ile pratik ve ergonomik bir duş deneyimi sunuyor. 

 

Unicera'da iF ödüllü stant tasarımı

 

Şelalede yıkanır gibi

Artema'nın en yenileri arasında bulunan Strato, bir şelaleden dökülen suyun doğallığı ve güçlü etkisinin yanı sıra, yağmur damlacıklarının rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisini banyolara taşıyarak benzersiz bir duş deneyimi sunuyor. Duş başlığı, el duşu ve banyo bataryasından oluşan yeni nesil AquaHeat termostatik duş seti ise banyo ve duş keyfi için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sunuyor. UNICERA’da, yeni armatürlerle zenginleştirilen Suit, Q-Line ve X-Line serileri ile her banyoya uyum sağlayan Sento armatürlerin lavabo, banyo ve duş alternatifleri sergileniyor.

 

Unicera'da iF ödüllü stant tasarımı

 

En yeni endüstriyel tasarım trendlerini karşılayan karolar

VitrA'nın en yeni endüstriyel tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serileri de ilk kez Unicera Fuarı'nda sergilendi. Yeni serilerde grej tonları, altıgen ve tuğla ebatları, modüler ölçüler, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzey seçeneği dikkat çekiyor. Studio-tex, Studio-tab, Studio-mix ve Studio-plate serilerinden oluşan koleksiyon ise modanın yeni ve iddialı rengi olarak gösterilen nude (ten rengi) tonlarını yüzeylere taşıyor.

Vitra'nın 3 yeni beton görünümlü karo serisi  ise  Clay-Cement, Newcon ve Ash&Burn olarak adlandırıldı.  Bricx, loft havasını evin içine taşıyan çizgisiyle, modern tasarım trendlerinin yeni gündemini yansıtıyor. Urban Blue, tasarım dünyasının yükselen trendi blue stone doğal taşının çarpıcı güzelliğini, antrasit ve gri tonlarıyla yeniden yorumluyor. Taş dokulu Slatemix serisi, zamana karşı koyan mekanlar tasarlıyor. Aspenwood, Colorado’daki dağların renk zenginliğini, ahşabın doğal dokusuyla bir araya getirirken, City Rug, altıgen formu ve 2 farklı renk paletiyle, sınırsız kombinasyona olanak tanıyor. Siyah ve beyazın zıtlıklardan beslenen mermer görünümlü Marmori serisi ise klasiğin modası geçmeyecek sadeliğini mekanlara taşıyor. 

Firma Bilgisi: Vitra