Unigarden Sakarya adres bilgileri

Unigarden Sakarya adres bilgileri ve satış ofisi bilgileri haberimizin detaylarında

Unigarden Sakarya adres bilgileri

Unigarden Sakarya adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Fixus Yapı tarafından Sakarya'da hayata geçirilen Unigarden projesi 46 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 1+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 52 metrekare ile 63 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 850 adet daireden oluşuyor. 

Unigarden Sakarya projesinden konut sahibi olanlar açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik, market, restoran, süs havuzu, voleybol sahası, yürüyüş parkuru, su deposu, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçerden fayda sağlayabiliyor. Projede fiyatlar ise 88 bin 360 TL ile 102 bin TL arasında değişiyor. 

Unigarden Sakarya projesi deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Projede fiyatlar ve ödeme planı ile ilgili detaylar satış ofisi tarafından veriliyor. Unigarden Sakarya teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. 

Unigarden Sakarya nerede? 
Sakarya'da yer alan Unigarden Sakarya Serdivan Kampüsü yanında yükseliyor. Serdivan merkeze 3 dakika, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ve Adapazarı merkeze 10 dakika, İzmit'e 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Unigarden Sakarya adres bilgileri: İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:90/1 Serdivan/Sakarya

Unigarden iletişim bilgileri
Telefon: 444 61 54
Web: http://fixusyapi.com/
E-Mail: info@fixusyapi.com

"Unigarden Sakarya adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Unigarden Sakarya adres bilgileri

Unigarden Sakarya adres bilgileri

Unigarden Sakarya adres bilgileri

Unigarden Sakarya adres bilgileri

Proje Bilgisi: Unigarden