Unikonut’un ilk sakinleri akademisyenler

Yeni Doğuş İnşaat Grubu ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen Unikonut Ispartakule Bahçeşehir projesinde, ilk sakinler akademisyenler

Unikonut’un ilk sakinleri akademisyenler

14 Mart 2013 / emlakwebtv
Projedeki, ilk etaptaki satışlar sadece İstanbul Üniversitesi öğretim üyelerine yönelik yapıldı.
TEM otoyolu üzerinde gişelere sadece 2 dakika, Atatürk Havaalanı’na 20 dakika, yakında açılması planlanan metro’ya yürüme mesafesinde bulunan Unikonut Ispartakule Projesi  üstelik önünde bulunan arkeolojik sit alanı sayesinde ömür boyu sürecek ve kapanmayacak göz alıcı bir manzaraya sahip.
Toplam 24 bin 500 metrekare arazi üzerine konumlanan Unikonut Projesinde, 11 Blokta 361 adet konut bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile herkese göre bir yaşam alanı yaratan daireler; 73 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor. Projenin mimari olarak en dikkat çeken unsuru ise tamamı ile modern bir sitede klasik apartman duygusunu blok katlarında sadece 2’şer daire olması sağlıyor.

Unikonut İspartakule Bahçeşehir projesine rahat ödeme seçenekleri ile Emlak Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği 48 ay vadeye ‘’0’’faiz kampanya imkanı sunuluyor. Emlak Konut güvencesi ile bankanın ve kefilin olmadığı ödeme planında; %30 peşin, 6 ay sonra %10, 1 yıl sonra %10, geri kalan tutar 48 ay vadeye ‘’0’’ faiz ile taksitlendirilebiliyor. Ayrıca peşinat konusunda zamanlama problemi yaşayanlar için peşinatın %24’ü 1 yıl ötelenip sadece %1 peşinat ödeyip kalan %75’lik kısım için uygun faizli dosya masrafsız kredi imkanı da sağlanabiliyor.
Projede,
1+1 dairelere 152 bin TL
2+1 dairelere 199.000 TL
3+1 dairelere 295.000 TL
4+1 dairelere 344.000 TL
5+1 dairelere 448.000 TL’ den başlayan fiyatlar ile sahip olunabilmektedir.

Sosyal olanakların çok geniş tutulduğu UNIKONUT İspartakule - Bahçeşehir projesinde; *Planetaryum / Gezegenevi, alışveriş ve çarşı birimleri, cep sineması, kütüphane, açık / kapalı yüzme havuzu,  dinlenme terasları, yürüyüş  parkurları, çok amaçlı spor sahası ( Basketbol, voleybol, tenis kortu, mini futbol ), fitness center, sauna, fin hamamını barındıran sağlık ve spor kulübü, çocuk oyun alanları, kreş, açık / kapalı otopark alanları, ortak kullanım alanlarının ihtiyacını karşılayacak kesintisiz jeneratör ile 7 gün 24 saat titizlikle seçilmiş güvenlik elemanları ile huzur içinde bir yaşam sizi bekliyor.

*Unikonut İspartakule Bahçeşehir projesinde, site yaşamında bir ilke imza atıldı. Şimdiye kadar tüm ülkelerde  aynen ülkemizde olduğu gibi sadece gezici kurulan, müzelerde ve halka açık sosyal alanlarda bulunan Planetaryum / Gezegenevi UNIKONUT’ta yaşamayı tercih edenler için gerçekleştirildi. En basit anlamda ve yapısal olarak, Planetaryum ( Gezegenevi ), çeşitli gök cisimlerini ve onların uzay boşluğundaki hareketlerini bir seyirci topluluğuna izletebilmek için özel olarak tasarlanmış bir sinema salonu olarak tarif edilir.