Unikonut’un yüzde 70 satıldı

Yüzde 1 peşinat ile yüzde 1 KDV’in uygulandığı UNİKONUT İspartakule Bahçeşehir projesinde, fiyatlar 157 bin TL’den başlıyor

Unikonut’un yüzde 70 satıldı

28 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Yeni Doğuş İnşaat Grubu ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen UNİKONUT Ispartakule Bahçeşehir projesinde, ilk sakinler akademisyenler. Projedeki, ilk etaptaki satışlar sadece İstanbul Üniversitesi öğretim üyelerine yönelik yapıldı. ‘’ Ev alma, komşu al’’ atasözü projede öne çıkan en önemli unsurlardan biri olmasına rağmen projenin özellikleri anlatmakla bitmiyor.

TEM otoyolu üzerinde gişelere sadece 2 dakika, Atatürk Havaalanı’na 20 dakika, yakında açılması planlanan metro’ya yürüme mesafesinde bulunan UNİKONUT Ispartakule Projesi üstelik önünde bulunan arkeolojik sit alanı sayesinde ömür boyu sürecek ve kapanmayacak göz alıcı bir manzaraya sahip.
Toplam 24.500 metrekare arazi üzerine konumlanan UNİKONUT projesinde, 11 blokta 361 adet konut bulunuyor.
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile herkese göre bir yaşam alanı yaratan daireler; 73 metrekare ile 228 metrekare ve 260 metrekare arasında değişiyor. Projenin mimari olarak en dikkat çeken unsuru ise, blok katlarında sadece 2’şer daire olması tamamı ile modern bir sitede klasik apartman duygusunu yaşamanızı sağlıyor.
UNİKONUT Ispartakule - Bahçeşehir projesinde rahat ödeme seçenekleri ile Emlak Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği 48 ay vadeye ‘’ 0 ’’ faiz ödeme kampanyası sunuluyor. Emlak Konut güvencesi ile bankanın ve kefilin olmadığı ödeme planında; % 30 peşin, 6 ay sonra %10,1 yıl sonra %10, geri kalan tutar 48 ay vadeye ‘’0’’ faiz ile taksitlendirilebiliyor. Ayrıca peşinat konusunda zamanlama problemi yaşayanlar için peşinatın % 24’ü, 1 yıl ötelenip sadece %1 peşinat ödeyip kalan % 75’lik kısım için uygun faizli dosya masrafsız kredi imkanı da sağlanabiliyor.

Projede, 1+1 dairelere 157 bin TL,
2+1 dairelere 204 bin TL,
3+1 dairelere 305 bin TL,
4+1 dairelere 354 bin TL ve
5+1 dairelere 458 bin TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabilmektdir.

Sosyal olanakların çok geniş tutulduğu UNİKONUT İspartakule - Bahçeşehir projesinde; *Planetaryum / Gezegenevi, alışveriş ve çarşı birimleri, cep sineması, kütüphane, açık / kapalı yüzme havuzu, dinlenme terasları, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor sahası (Basketbol, voleybol, tenis kortu, mini futbol), fitness center, sauna, fin hamamını barındıran sağlık ve spor kulübü, çocuk oyun alanları, kreş, açık/kapalı otopark Alanları, ortak kullanım alanlarının ihtiyacını karşılayacak kesintisiz jeneratör ile 7 gün 24 saat titizlikle seçilmiş güvenlik elemanları ile huzur içinde bir yaşam sizi bekliyor.

Unikonut hakkında detaylı bilgi için www.unikonutispartakule.com / facebook.com/unikonut
( 0212 ) 405 05 70