Uniq Maslak ulaşım

Uniq Maslak ulaşım bilgilerine haberimizin detayları içerisinden ulaşabilirsiniz

Uniq Maslak ulaşım

Uniq Maslak ulaşım bilgilerine geçmeden önce; Uniq Maslak Turkmall tarafından hayata geçiriliyor. Uniq Maslak 500 araç kapasiteli otoparka da sahip olmakla beraber, 1995 yılında, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından İKSV'ye tahsis edilen arazi üzerinde inşaatına devam ediyor.

Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüboğlu, 3 yıl boyunca devam eden projenin kendileri için büyük önem arz ettiğini belirterek, ofis kısmıda ağaçların kesilmediğini ve binaların içinden geçirildiğini söylüyor.

Uniq Maslak ulaşım
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Uniq Maslak İKSV'ye tahsis edilen arazi üzerinde yer alıyor. Atatürk Havalimanına 29.1 km, Sabiha gökçen Havalimanına 45.6 km, İTÜ-Ayazağa Metro İstasyonuna ve Maslak'a 1 km, Mecidiyeköy'e 7 km, FSM'ye 7.8 km mesafede konumlandırılan Uniq Maslak projesi yol tarifi ise şöyle:

Uniq Maslak ulaşım özel araç ile; Maslak-Ayazağa'da konumlanan UNIQ İstanbul'a D100, TEM, Büyükdere Caddesi ve Kağıthane-Cendere Yolu olmak üzere toplam dört güzergahtan ulaşım imkanı bulunuyor.
İETT ile; Aşağıdaki İETT otobüs hatlarından birisiyle Tuğla Fabrikası Durağı'nda indikten sonra UNIQ İstanbul'a ulaşabilirsiniz. 41AT AYAZAĞAKÖYÜ - DAVUTPAŞA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
41C AYAZAĞAKÖYÜ - SARIYER
41E AYAZAĞAKÖYÜ - KABATAŞ
41M AYAZAĞAKÖYÜ - MECİDİYEKÖY
48L GÖKTÜRK KÖYÜ - 4. LEVENT

Uniq Maslak ulaşım metro ile; M2 Yenikapı - Hacıosman hattı İTÜ Ayazağa Durağı "Plazalar" çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ Istanbul'a kolayca ulaşabilirsiniz. Bu servis, 2014 Ekim ayı itibariyle başlayacaktır. Yürüyerek gelmeyi tercih edenler için, kompleksin uzaklığı 10 dakikadır.

Uniq Maslak ulaşım minibüs ile; Beşiktaş-Ayazağa Minibüslerini kullanarak kolaylıkla Uniq İstanbul'a ulaşabilirsiniz.

Uniq Maslak İstanbul adres bilgileri: Maslak – Ayazağa Caddesi No:4 Ayazağa/Sarıyer

Uniq İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : +90 212 350 91 00
E-mail : info@uniqistanbul.com