Üniversite öğrencilerinden Panaroma Suites'e büyük ilgi

KLK Yapı tarafından hayata geçirilen Panaroma Suites by KLK projesine üniversite öğrencileri büyük ilgi gösteriyor

Üniversite öğrencilerinden Panaroma Suites'e büyük ilgi

KLK Yapı imzasıyla, İstanbul'en en değerli lokasyonlarından biri olan Sarıyer'de inşa edilen Panaroma Suites by KLK projesine, üniversite öğrencileri büyük ilgi gösteriyor. Koç Üniversitesi'ne yakınlığıyla dikkat çeken Panaroma Suites by KLK'da metrekare fiyatları 8 bin TL'den başlıyor.

Panaroma Suites by KLK
Teslimleri 2017 yılının sonunda gerçekleştirilecek olan Panaroma Suites by KLK, Sarıyer ormanlarının eteğinde hayata geçriliyor. Tpolam 4 blokta 174 konut ve 4 ticari üniteye yer verilen projede 1+1'den 3+1'e kadar farklılaşan daire seçeneklerine yer veriliyor. Koç Üniversitesi'ne oldukça yakın bir lokasyonda inşa edilen Panaroma Suites by KLK'da metrekare fiyatları 8 bin TL'den başlıyor.

Üniversite öğrencilerinden Panaroma Suites'e büyük ilgi

Panaroma Suites by KLK sosyal alanları
Panaroma Suites by KLK, diğer taraftan sosyal tesisleri ve geniş sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. İstanbul'un en önemli iş merkezi Maslak'a yakın konumda yükselen proje, Kilyos'a 10 km, Sarıyer sahiline 5 km mesafede konumlanıyor ve yüksek prim potansiyeli bulunan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 3. Köprü lokasyonu üzerinde yer alıyor. Bölgedeki yeni alt yapı çalışmaları ve tünel projeleri ile birlikte konut fiyatlarında artış potansiyeline dikkat çeken uzmanlar, özellikle Sarıyer İlçesi'ndeki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde yüksek bir değer artışına tanık olacağı uyarısında bulunuyor. 

Uzmanlar özellikle metro, köprü ve havalimanı inşaatlarının tamamlanmasının ardından ciddi bir artış beklendiğinin altını çiziyor. 

 

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk