Üniversite öğrencilerine ekonomik konaklama

Başkent’te üniversitelere yakın lokasyonda bulunan Yaşamkent’te stüdyo dairelerden oluşan N’evo Studios, üniversiteliler için alternatif konaklama fırsatı geliştirdi

Üniversite öğrencilerine ekonomik konaklama

3 Eylül 2013/Emlakwebtv

Ankara - Başkent’te üniversitelere yakın lokasyonda bulunan Yaşamkent’te stüdyo dairelerden oluşan N’evo Studios, üniversiteliler için konforlu ve ekonomik alternatif konaklama fırsatı geliştirdi.
NFN Grup’a ait Moda City bünyesinde yer alan N’evo Studios, yatay konseptte sıralanan ve aralarında yaşam sokakları bulunan her biri diğerinden farklı 1 +0 ve 1+1 stüdyo dairelerden oluşuyor.
Grup’un Başkanı Ahmet Öztürk, projelerini hayata geçirirken, özellikle özel üniversitelerin yoğun olduğu bu bölgede gençlerin ihtiyaçlarını düşündüklerini kaydetti.

Öğrencilerin başarısını da artıracak

Yaptıkları araştırmalarda üniversitelilerin ev rahatlığında, konforlu, özgür, hemen yanı başlarında yeme içme ihtiyaçlarını giderebilecekleri mekânlar aradıklarını tespit ettiklerini ifade eden Öztürk, şunları söyledi:
“Üniversitelilerin en büyük sorunlarından biri yeme içme ve temizlik. Moda City bünyesindeki yaşam merkezimizde kısa sürede çok sayıda restoran, kafeterya açıldı. Yani öğrenciler kendilerine sunulan kahvaltının dışında diğer öğünlerini bu nezih mekânlarda yiyebilecekleri gibi, evlerinin temizlik gereksinimlerini de personelimiz aracılığıyla ücretsiz giderebilecekler. Televizyonundan, buzdolabına kadar bir evde olması gereken çok sayıda eşya ve hizmetlerin sunulduğu ve gençlere özgü özenle döşenen bu evler, yaşamı kolaylaştırdığı için öğrencilerin başarısını da artıracak.”
Ahmet Öztürk, NFN Grup’un iş dünyası, siyasetçiler gibi seçkin kişilere ev sahipliği yaptığı N’evo Studios’ta öğrencilerin bütçelerini de düşündüklerini kaydetti.
Öztürk, oda fiyatlarının öğrenciler için özel olarak düzenlendiğini belirterek, N’evo Studios’un öğrencilere taksit seçenekleri ve uygun ödeme koşulları sunduğunu söyledi. Öztürk: “ 9 aylık kira bedeli 14.000 bin lira, 12 aylık kira bedeli ise 16.000 bin lira. N’evo Studios’ta kira ücretlerine internet, su, elektrik kullanımı da dahil. Bunun yanında kiracılar çamaşır ve spor merkezi üyeliklerinden yüzde 20 indirimle faydalanabiliyor.’’

N’evo Studios

Ankara’nın batıya açılan kapısı durumunda olan, Tem otoyol girişine sadece 2 kilometre mesafede bulunan N’evo Studios, kentin gürültü ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.
Tesis, misafirlerine isterlerse kendilerini evlerinde hissettirecek şekilde alışverişlerini yapıp mutfaklarını kullandırıyor, isterlerse de farklı seçenekler sunan gurme restoranları ve kafelerinde ağırlıyor.