Üniversiteler Konforist'i öneriyor

Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden olan İstanbul Bilgi, İstanbul Ticaret ve Biruni Üniversiteleri, güvenli bir yaşam alanı arayışında olan öğrencilere Konforist Edu Suites'i öneriyor

Üniversiteler Konforist'i öneriyor

Yeni Eğitim-öğrenim döneminin başlamasıyla birlikte öğrenciler yurt arayışını hızlandırırken, lüks yurt konseptinin önde gelen yatırımlarından biri olan Konforist tercihlerde bir adım öne çıkıyor. Konforist, İstanbul Bilgi Ünivresitesi, İStanbul Ticaret Üniversitesi ve Biruni Üniversitesi gibi önde gelen üniversiteler tarafından da öneriliyor. 

Konforist'e yoğun ilgi
Türkiye'nin en konforlu özel öğrenci yurtlarından biri olan Konforist Edu Suites, İstanbul'da açılan kız öğrenci yurdunun yoğun ilgi görmesinin ardından erkek öğrenci yurdunun açılışını da yaptı. Başta hijyen, sağlıklı beslenme, güvenlik, konfor ve sosyal imkanlar açısından önemli avantajlar sunan Konforist'in tasarımında da öğrencilerin görüşlerinden yararlanıldı. 

Üniversiteler Konforist'i öneriyor

Kız ve öğrencilere özel fırsatlar
Beş yıldızlı otel konforu içeren Konforist, öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılı olması için gerekli asgari olanakların sunulması amacıyla geliştirildi. Yatırımda kız öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda kuaför, jakuzi, Türk hamamı ve kapalı havuzlar bulunuyor. Erkek öğrenciler ise tv odaları, bilardo, masa tenisi gibi oyunların bulunduğu Game Park, Gentelman Club ve Barbekü Bahçesi'nde zaman geçirebiliyor.

Konforist Öğrenci yurdunda kız öğrenciler için tasarlanan oda fiyatları 925, erkek öğrenci oda fiyatları ise 1000 TL'den başlıyor. 

Proje Bilgisi: Konforist