Üniversitelere yakın 5 konut projesi!

Marmara, İstanbul, Koç, Beykent, Kültür, Maltepe gibi üniversitelere yakın konumda inşa edilen projeleri araştırdık. İşte öğrencileri rahat ettirecek ‘üniversitelere yakın konut projeleri’

Üniversitelere yakın 5 konut projesi!

Üniversite tercih günlerinin başladığı şu günlerde çocuğunun rahatını düşünen veliler için üniversitelere yakın bir konumda yükselen konut projelerinin hangileri olduğunu derledik. Aşağıda üniversitelere yakın 5 konut projesinin özelliklerini bulabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne çok yakın
Toya Grubu tarafından inşa edilen Toya Vista, İstanbul Üniversitesi’nin Avcılar kampüsüne yakın bir mesafede yükseliyor. Avcılar’da 6 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan proje 132 konuttan meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede dairelerin alanları 99 ila 162 metrekare arasında değişiyor.

Koç Üniversitesi’ne komşu
Sarıyer'de inşa edilen ve satışların devam ettiği Foresta Sarıyer ise Koç Üniversitesi’nin Batı Kampüsü’nün yanı başında bulunuyor. 5 katlı 5 blok olarak tasarlanan projede 214 adet konut bulunuyor. Teslimlerin hemen gerçekleştirildiği Foresta Sarıyer’de; yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları,  yürüyüş yolları, kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

2 üniversiteye de yakın
Bilgili Holding’in Büyükçekmece’de inşa ettiği West Blocks projesi, hem Fatih hem de Beykent üniversitesine yakın bir mesafede konumlu. 195 dairenin yer aldığı West Blocks’ta 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri mevcut. Projede; sauna, fitness merkezi, oyun alanları, kapalı otopark, buhar odası, dinlenme alanları ve yüzme havuzu gibi hizmetler sunuluyor.

Serenity’den Marmara Halkalı’ya
Marmara Üniversitesi Halkalı Kampüsü ve İstanbul Kültür Üniversitesi’ne yakın mesafede inşa edilen Serenity Halkalı, 4 blokta 217 daire ve 20 dükkandan oluşuyor. 85 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri bulunan Serenity Halkalı’da kapalı otopark, 7/24 kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, fitness center,  Türk hamamı, sauna, buhar odası, step-aerobik salonu, basketbol oyun alanı, çocuk oyun alanı bulunuyor.

Üniversitelerin merkezinde
Maltepe Üniversitesi, Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Gedik Üniversitesi, Medeniyet Üniversitesi ve  Yeditepe Üniversitesi'ne yakın konumuyla dikkat çeken Dumankaya Ritim İstanbul’da stüdyodan 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.