Üniversitelilere gayrimenkul değerleme konferansı

Lal Gayrimenkul Değerleme, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerine gayrimenkul değerleme sektörü hakkında bilgiler verdi.

Üniversitelilere gayrimenkul değerleme konferansı

Lal Gayrimenkul Değerleme, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde düzenlenen konferansta Geomatik Mühendisliği öğrencilerine gayrimenkul değerleme sektörü hakkında bilgiler verdi.

Lal Gayrimenkul'den seminer
Gerçekleştirdiği eğitim, seminer gibi etkinliklerle sektörü bilgilendirme misyonuna sahip olan Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş., üniversiteler düzeyinde de faaliyetlerine devam ediyor. Daha önce Ankara Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETU) öğrencilerine yönelik bilgilendirici faaliyetler düzenleyen Lal Değerleme A.Ş., son olarak Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine konuk oldu.

'Geomatik Mühendisliğinde Gayrimenkul Değerleme Sektörü' 
Üniversitenin Geomatik Öğrenci Topluluğu tarafından organize edilen "Geomatik Mühendisliğinde Gayrimenkul Değerleme Sektörü" başlıklı konferansa, topluluğun daveti üzerine Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Eğitim Bölüm Müdürü Osman Yüksel katıldı. Tahir Karauğuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Osman Yüksel tarafından öğrencilere yönelik bir sunum yapılarak, gayrimenkul ve değerleme kavramları, sektördeki çalışma koşulları ve kariyer imkanı, sektörün çalışma alanları, iş hacmi, güncel durumu ve geleceği hakkında bilgiler verildi. Karşılıklı soru-cevap şeklinde geçen konferans sonunda Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Hüseyin Topan tarafından Osman Yüksel'e teşekkür belgesi takdim edildi.