Üniversiteliye mezuniyet hediyesi Foresta Sarıyer

Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere ve üniversite öğrencilerine 240 ay vade ile 0.01'den başlayan faiz kolaylığı

Üniversiteliye mezuniyet hediyesi Foresta Sarıyer


Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu olan Foresta Sarıyer, metropol içinde doğal yaşamı tercih eden kesimler kadar üniversiteli gençler için de  fırsat sunuyor.

Turyapı Foresta Sarıyer’de üniversiteli gençlere ve öğretim görevlilerine özel ödeme kolaylıkları ve kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Sahip olduğu konforu ve lüksüyle bölgede bir başka eşi olmayan Foresta Sarıyer, Karadeniz'in tüm doğal güzelliklerine yakın konumu ile alternatif bir doğal yaşam imkanı sunuyor.

Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere ve üniversite öğrencilerine 240 aya varan vade imkanı ile 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sunuluyor.

Proje Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığının yanı sıra bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkıyor. Yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.

Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.

Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için www.foresta.com.tr
 

Proje Bilgisi: Foresta Sarıyer