Ünlü radyocu Batışehir’in yeni reklam yüzü oldu

EgeYapı Group’un ‘Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’ Ödüllü Batışehir Projesi’nin yeni reklam filmi, Cem Ceminay’ın kendine has anlatım üslubu ile yayınlanmaya başladı.

Ünlü radyocu Batışehir’in yeni reklam yüzü oldu

25.10.2013 / Posta Gazetesi

EgeYapı Group tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen Batışehir Projesi’nin yatırımcılara sunduğu avantajlar, radyoculuğun duayen isimlerinden Cem Ceminay’ın rol aldığı yeni reklam filmiyle anlatılıyor.

Cem Cemimay, reklam filminde kendine has üslubu ile Batışehir’in açık hava çarşısında alışveriş yapıyor, sosyal alanlarında günün yorgunluğunu atıyor ve sağlıklı bir yaşamın da kapılarını açan Batışehir’de sporunu ihmal etmiyor. Yönetmenliğini Kağan Erturan’ın gerçekleştirdiği reklam filminde Cem Ceminay, yatırımcıları yine kendi tarzında Batışehirli olmaya çağırıyor.

3 bin 305 konut

Yaklaşık 700 milyon TL’lik yatırımla 818 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Batışehir Projesi’nde, 188 bin TL’den 1 milyon 369 bin TL’ye kadar farklı fiyatlarla toplam 3 bin 305 adet konut yer alıyor. Proje kapsamında konutların yanı sıra otel – rezidans ve ofislerin yer alacağı Batışehir Premium ile çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava çarşısı bulunuyor. 

Taksit imkanı

Batışehir projesinde konut sahibi olmak isteyenler, banka kredisi ile taksitlendirme imkanından yararlanıyor. Projenin öne çıkan sosyal olanakları arasında; tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası  bulunuyor.

Proje Bilgisi: Batışehir