UPN International Fuarları devleri buluşturacak

Ulak Group bünyesinde faaliyet gösteren UPN International Kasım ve Aralık aylarında Türkiye'nin en büyük şehirlerinde gerçekleştireceği fuar ve etkinliklerle Türk konut projelerini Körfez yatırımcısıyla buluşturmaya hazırlanıyor

UPN International Fuarları devleri buluşturacak

Uluslararası satış ve pazarlama operasyon alanında çalışmalarını yürüten UPN International, Kasım-Aralık aylarında, Türkiye'nin en büyük kentlerinde gerçekleştireceği fuar ve organizasyonlarla uluslararası yatırımcılar ile Türkiye konut projelerin buluşturmayı hedefliyor. Ulak Group bünyesinde faaliyet gösteren UPN International'in organizasyonları arasında, İstanbul, Bursa, Trabzon, İzmir ve Antalya da bulunuyor.

UPN'den uluslararası fuar hedefi
Ulak Group'un Katar ve Abu Dabi'de gerçekleştireceği lansmanlarda Körfez ülkesindeki yatırımcı ve müşteri beklentilerine uygun konut projelerinin profili çıkarılacak. Bu etkinliklerde ayrıca grup tarafından özel olarak hazırlanmış kampanyalarının da duyurusu yapılacak. Bu etkinliklerin ardından Kuveyt, Rusya ve Azerbaycan'daki uluslararası gayrimenkul fuarlarında katılımcı oalarak yer almayı hedefleyen Ulak Group, buralarda da yatırımcı ve müşterilerin nabzını tutacak. Gerçekleştirilecek lansman ve fuarlarda Türkiye'yi temsil edecek olan UPN International, Nisan-Mayıs 2016 tarihlerinde çok daha büyük bir organizasyon turuna hazırlanıyor.

UPN International Fuarları devleri buluşturacak

UPN International Etkinlikleri
UPN International'in Kasım ve Aralık ayında gerçekleştireceği fuar ve lansman takvimi ise şöyle:

  •  Katar / Doha (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)/11 - 14 Kasım 2015

  • Abu Dabi (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)/21 – 23 Kasım 2015 – 

  •  Rusya / Moskova:  The 25th Moscow International Property Show (Katılımcı)/13 – 14 Kasım 2015

  • Kuveyt: Kuwait International Property Show 2015 (Katılımcı)​/17 – 21 Aralık 2015 – 

  •  Azerbaycan: Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition (Katılımcı)​/17-19 Aralık 2015 -

 

Firma Bilgisi: Ulaklar Group