Uptown İncek'te çocuklu ailelere özel avantajlar

Başkent’te önemli eğitim kurumlarına yakın konumuyla Uptown İncek konutları, özellikle çocuklu aileler için çok sayıda avantajı bir arada sunuyor

Uptown İncek'te çocuklu ailelere özel avantajlar

30 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Uptown İncek Projesini hayata geçiren LEMA Grup’un ortaklarından Emre Katırcı, Uptown İncek’in Ankara’nın önemli eğitim kurumlarına yakınlığıyla çocuklu aileler için önemli avantajlar içerdiğini söyledi. Katırcı: “Ankara’nın en önemli eğitim kurumlarına yakınlığı yanında projemizde geniş metrekareli ve çok odalı konut seçeneklerimizle çok çocuklu aileler için de doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz’’ dedi.

‘Minitown’ da çocuklara renkli bir dünya sunmayı hedeflediklerini belirten Katırcı, ‘’Çok çocuklu aileler açısından geniş metrekare seçenekli konutlarımız ile ‘Minitown’ın yanı sıra ‘Joy Town’ gibi boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, ister birlikte ister ayrı ayrı stres atabilecekleri sosyalleşme olanağı sunuyoruz. Ayrıca enstrüman çalmak isteyen ancak evinde komşularını rahatsız etme düşüncesiyle bu isteğinden vazgeçenler için hazırladığımız özel müzik kulübümüz ‘Soundtown’ çocukları da müziğe teşvik edecek. Tüm Uptown İncek sakinlerinin sanat çalışmalarını sürdürebileceği ‘Arttown’ atölyesi de her yaşa uygun özel kurslarıyla el becerilerinin gelişeceği bir merkez olacak. Ankara’nın kent merkezine hem çok yakın hem de stresinden çok uzak huzurlu bir aile ortamı yaratıyoruz’’ diye konuştu.

Emre Katırcı, Uptown İncek’in Mogan gölü ve ODTÜ manzarasıyla da Ankaralılar’ın dikkati çektiğini kaydederek, konut alternatiflerinin yanı sıra verilen hizmetler noktasında da herkesin projede kendisine uygun olanı bulacağını kaydetti.

Uptown İncek’in kentten fazla uzaklaşmadan şehir gürültüsünden uzak bir yaşam sunduğunu ifade eden Katırcı, “Yatay ve dikey olmak üzere iki kısımdan oluşan projemizde herkes kendine uygun konutu ve hizmeti bulabilecek.

Proje Bilgisi: Uptown Incek