Uptown İncek'te teslim öncesi satışlar hızlandı

LEMA Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek projesinde teslim tarihi yaklaşırken satışlar da hızlandı

Uptown İncek'te teslim öncesi satışlar hızlandı

LEMA Grup'un Ankara'da hayata geçirdiği, göl ve orman manzaralı Uptown İncek projesinde teslim tarihi yaklaşırken konut satışlarında önemli artış yaşandı. 2012 yılının Aralık ayında temeli atılan ve Ankara'nın önde gelen konut projelerinden biri haline gelen Uptown İncek'te yaşam kısa bir süre sonra başlayacak. 

Yumrutepe bölgesinin ilk teslim projesi: Uptown İncek
LEMA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı, inşaatın büyük oranda tamamlandığını ve teslim tarihine yaklaşılması sebebiyle satışlarda artış yaşandığını kaydederek:

"Aynı zamanda peyzaj çalışmalarının da hız kazandığı bugünlerde son fırsatları değerlendiren yatırımcıya İncek Yumrutepe bölgesinin ilk teslim edilecek projesi olarak katkı sağlamaya devam ediyoruz. “ İnşaatımızın büyük oranda tamamlanmış olması ve teslim tarihine çok yakın olmamız satışlarımızın artmasını sağladı" ifadelerini kulandı.

Uptown İncek'te teslim öncesi satışlar hızlandı

Uptown İncek Projesi
Lema Grup tarafından inşa edilen ve 2015 Kasım ayında teslim edilmesi planlanan Uptown İncek projesinde 1+1'den 6+1'e kadar 18 farklı tipte daire yer alıyor. TED Ankara Koleji'ne yakınlığıyla da dikkat çeken Uptown İncek projesinde toplam 226 konut bulunuyor. Proje sosyal alanları ile de dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Lema Grup
Proje Bilgisi: Uptown Incek