Urankent kiralık daire fiyatları!

Urankent kiralık daire fiyatlarının 1.000 TL'den başlaması öngörülüyor. Proje 2016 yılının Haziran ayında teslim edilecek

Urankent kiralık daire fiyatları!

Urankent kiralık daire fiyatlarını vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Anakra’da yer alan Urankent projesi Uran Holding tarafından hayata geçiriliyor. Urankent 500 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 213 adet dairenin bulunduğu Urankent’te 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor.

Uranket özellikleri arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk ve Fin hamamı, voleybol ve basketbol sahaları, süs havuzu ve kamelyalar yer alıyor. Urankent teslim tarihi olarak 2016 Haziran ayı veriliyor.

Fiyatları ve ödeme seçenekleriyle dikkat çeken Urankent kiralık dairelerin getirileri de yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Urankent kiralarının 1.000 TL’den başlaması öngörülüyor. Uransan Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Urankent kiralık daire fiyatlarıyla alakalı olarak şu açıklamalarda bulundu:

Şu anda Ankara’nın en değerli lokasyonlarından birinde altıncı projemiz olan Queen Park’ı tamamlamak üzereyiz. Urankent 1. Etap Konutları, Prestige, Elit, Mirage Bahçe, Royal Plus gibi projelerimizden konut alanlar diğer çok sayıda projeden ev alanlara göre çok daha kazançlı çıktılar. 3 yıldaki değer kazanımı yaklaşık yüzde 65-70 seviyelerinde. Böylelikle hedeflerimizden birine daha ulaştık. Ev alanların yanı sıra yatırımcılar için de kira gelirinde ezber bozmuş olduk. Örneğin geçen yıl Royal Plus’taki en küçük 1+1 dairelerden ev alanlar şu an 1.000 TL’nin üzerinde kiraya veriyorlar. Böylelikle amortisman süreleri 20 yıldan 12-13 yıla kadar düşmüş oluyor.

Urankent nerede?
Ankara’da bulunan Urankent her yere yakın mesafede konumlandırılıyor.

Urankent kiralık daire fiyatları!

Şehir Merkezi : 15 dk. 
Anıtkabir : 10 dk. 
Metro : 400 metre 
E5 : 3 dk. 
ODTÜ : 10 dk. 
Köşk : 30 dk. 
Numune Hast. : 15 dk. 
Carrefour : 10 dk.

 

Firma Bilgisi: Uran Holding
Proje Bilgisi: Urankent